Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Henry Sandercock lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Henry Sandercock: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Henry Sandercock viimase 12 kuu jooksul on The final stroke: 300 vaatlemist, mis moodustab 27% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Shouting at the Caddie ja Measuring Up. Henry Sandercock kogus kokku 1200 külastust, millest 100 artistile kuuluvatel lehtedel ja 1100 üksikpõhtide lehtedel. Hu peakkuas: Jul 2026, 1100 külastusega. Ostjad eelistavad Õrna (Kontrast): seda on 91% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 68% osa.
Otsijate kõige enam avatud 8 teost artisti Henry Sandercock teosest
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Henry Sandercock 8 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
The final stroke
300 külastust · 27,3%
-
2
Shouting at the Caddie
200 külastust · 18,2%
-
3
Measuring Up
100 külastust · 9,1%
-
4
The Lethargic Golfers
100 külastust · 9,1%
-
5
Frustration On The Golf Course
100 külastust · 9,1%
-
6
The Golfer Disturbed by a Windy Blast
100 külastust · 9,1%
-
7
Donkeys On The Golf Course
100 külastust · 9,1%
-
8
The attacked golfer
100 külastust · 9,1%
Kui palju huvi Henry Sandercock on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kui tihti vaadatakse Henry Sandercock maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maale Henry Sandercock ostjad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 5,3% | 0,0% |
| Kerge luminants | 42,1% | 36,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 42,1% | 54,5% |
| Valgusrikas | 10,5% | 9,1% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 63,2% | 72,7% |
| Kerge värvitoon | 21,1% | 9,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 15,8% | 18,2% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 52,6% | 54,5% |
| Tasakaalustatud | 42,1% | 45,5% |
| Eerem ja ergas | 5,3% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,5% | 0,0% |
| Õrna | 68,4% | 90,9% |
| Tasakaalustatud | 10,5% | 0,0% |
| Erilugus | 10,5% | 9,1% |
| Kõrge kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 36,8% | 45,5% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,5% | 18,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 15,8% | 9,1% |
| Ühtne palett | 36,8% | 27,3% |
Millised Henry Sandercock maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The attacked golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Surprised Golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Golfing Moves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The School Boy Golfers In T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer Disturbed by a W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Roadmen disturbed by th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The furious golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frustration On The Golf Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer being disturbed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hopelessly Bunkered | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Henry Sandercock ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Henry Sandercock päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Henry Sandercock: korduvad küsimused
Millised Henry Sandercock maalid on kõige otsitud?
- The final stroke on eduridas 300 külastusega (27% Henry Sandercock vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 8.
Kuidas Henry Sandercock interest on?
- 1200 külastust ka twelve kuus: 100 kunstniku lehel ja 1100 üksikate tablodeite lehel.
Millist tüüpi maale Henry Sandercock ostjad eelistavad?
- Õrna (Kontrast): 91% külastustest kogu kataloogi 68% kohta.