Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ignacio Pinazo Camarlench lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Ignacio Pinazo Camarlench: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Ignacio Pinazo Camarlench viimase 12 kuu jooksul on Allegory of love: 400 vaatlemist, mis moodustab 8% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: The lineman ja Amorcillo woking up. Ignacio Pinazo Camarlench kogus kokku 6500 külastust, millest 1900 artistile kuuluvatel lehtedel ja 4600 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 25% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 5500 külastusega. Ostjad sirvivad arvutid (94%) ja telefonid (6%) Ostjad eelistavad Neutraalsed toonid (Väripalett): seda on 36% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 11% osa.
Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Ignacio Pinazo Camarlench teosest
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Ignacio Pinazo Camarlench 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
Allegory of love, 1900
400 külastust · 7,5%
-
2
The lineman
400 külastust · 7,5%
-
3
Amorcillo woking up, 1900
200 külastust · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 külastust · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 külastust · 3,8%
-
6
Carnations
200 külastust · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 külastust · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 külastust · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 külastust · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 külastust · 1,9%
Kui palju huvi Ignacio Pinazo Camarlench on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1400 | 4100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sept 2026 | 200 | 300 |
Kui tihti vaadatakse Ignacio Pinazo Camarlench maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maale Ignacio Pinazo Camarlench ostjad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 22,0% | 24,5% |
| Pehme varjund | 30,0% | 26,4% |
| Kerge luminants | 40,0% | 20,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 6,0% | 24,5% |
| Valgusrikas | 2,0% | 3,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 10,0% | 24,5% |
| Kerge värvitoon | 20,0% | 9,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 44,0% | 47,2% |
| Selge värvitoimivus | 26,0% | 18,9% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 51,4% | 42,5% |
| Tume | 34,3% | 21,3% |
| Neutraalsed toonid | 11,4% | 36,2% |
| Pastelltoonid | 2,9% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 20,0% | 18,9% |
| Tasakaalustatud | 48,0% | 43,4% |
| Eerem ja ergas | 32,0% | 37,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,0% | 13,2% |
| Õrna | 16,0% | 17,0% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 17,0% |
| Erilugus | 32,0% | 30,2% |
| Kõrge kontrast | 26,0% | 22,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 12,0% | 3,8% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 22,6% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 26,4% |
| Värvide tugev ühtsus | 46,0% | 37,7% |
| Ühtne palett | 22,0% | 9,4% |
Millised Ignacio Pinazo Camarlench maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In his final moments, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Cid’s Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Desnudo de frente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amorcillo woking up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid kasutavad ostjad Ignacio Pinazo Camarlench sirvimiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata andmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6100 | 93,8% |
| telefonid | 400 | 6,2% |
Milles keeles Ignacio Pinazo Camarlench ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata andmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 100 | 100,0% |
Kuidas on Ignacio Pinazo Camarlench päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 100 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
Ignacio Pinazo Camarlench: korduvad küsimused
Millised Ignacio Pinazo Camarlench maalid on kõige otsitud?
- Allegory of love on eduridas 400 külastusega (8% Ignacio Pinazo Camarlench vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.
Kuidas Ignacio Pinazo Camarlench interest on?
- 6500 külastust ka twelve kuus: 1900 kunstniku lehel ja 4600 üksikate tablodeite lehel.
Millel seadmetel ostjad Ignacio Pinazo Camarlench sirivad?
- Ostjad sirvivad arvutid (94%) ja telefonid (6%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 94% külastustest.
Millist tüüpi maale Ignacio Pinazo Camarlench ostjad eelistavad?
- Neutraalsed toonid (Väripalett): 36% külastustest kogu kataloogi 11% kohta.