Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Inti Castro lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Inti Castro: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural rohkem kui üht teist kunstniku Inti Castro teost: 12 kuuga on neid külastatud 400 korda, mis moodustab 17% kogukogusest. Järgnevad Resistancia ja San Dunguero. Inti Castro sai kokku 4700 külastust: 3700 kunstniku lehel ja 1000 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 467% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 2400 külastust. Nad sirvivavad hispaania (74%), inglise (10%) ja prantsuse (10%) keeles. Külastused seadmete kaupa: arvutid (62%), telefonid (36%) ja seadmed (2%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) saab 52% külastustest, kuid moodustab vaid 30% kataloogist.
Inti Castro: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
Inti Castro kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural
400 külastust · 17,4%
-
2
Resistancia
300 külastust · 13,0%
-
3
San Dunguero
300 külastust · 13,0%
-
4
Resignación
300 külastust · 13,0%
-
5
El arriero
200 külastust · 8,7%
-
6
Resistancia
100 külastust · 4,3%
-
7
San Dunguero
100 külastust · 4,3%
-
8
Resistancia
100 külastust · 4,3%
-
9
Pecador
100 külastust · 4,3%
-
10
El arriero
100 külastust · 4,3%
Kuidas Inti Castro lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1700 | 700 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sept 2026 | 1600 | 100 |
Kuidas Inti Castro maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Inti Castro maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 36,7% | 34,8% |
| Pehme varjund | 33,3% | 34,8% |
| Kerge luminants | 23,3% | 30,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 6,7% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 3,3% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 20,0% | 8,7% |
| Tasakaalustatud pehme | 30,0% | 52,2% |
| Selge värvitoimivus | 30,0% | 26,1% |
| Eriliselt ergitatud värv | 16,7% | 13,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 6,7% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 65,2% |
| Eerem ja ergas | 43,3% | 34,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,7% | 0,0% |
| Õrna | 6,7% | 4,3% |
| Tasakaalustatud | 23,3% | 21,7% |
| Erilugus | 20,0% | 30,4% |
| Kõrge kontrast | 43,3% | 43,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 13,3% | 21,7% |
| Õrnalt segatud palett | 3,3% | 13,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,7% | 4,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 46,7% | 56,5% |
| Ühtne palett | 30,0% | 4,3% |
Millised Inti Castro maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resistancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| San Dunguero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pecador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| San Dunguero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resignación | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Inti Castro sihtrühma seadmete jaotus?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Ava statistika
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2900 | 61,7% |
| telefonid | 1700 | 36,2% |
| seadmed | 100 | 2,1% |
Milles keeles Inti Castro ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 3100 | 73,8% |
| inglise | 400 | 9,5% |
| prantsuse | 400 | 9,5% |
| vene | 300 | 7,1% |
Kui palju külastusi päevas Inti Castro saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 100 |
| neljap. 24 Sept | 200 |
| reede 25 Sept | 100 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 600 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 200 |
| neljap. 1 Okt | 200 |
| reede 2 Okt | 300 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 1100 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 500 |
| kolmap. 7 Okt | 800 |
| neljap. 8 Okt | 300 |
| reede 9 Okt | 300 |
| laup. 10 Okt | 300 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 400 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 300 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 700 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 400 |
| reede 16 Okt (ennust) | 400 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 700 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 500 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 400 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 800 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 500 |
| reede 23 Okt (ennust) | 500 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 800 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 600 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 400 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 900 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 600 |
| reede 30 Okt (ennust) | 600 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 900 |
Teel Inti Castro kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Inti Castro maalide kõige enam külastatakse?
- POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 vaatlemist, 17% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Mis on Inti Castro siia külastavate inimeste arv?
- 4700 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 3700 kunstniku lehel ja 1000 tablidel.
Milleid seadmeid Inti Castro külastajad kasutavad?
- Külastuste jaotus on arvutid (62%), telefonid (36%) ja seadmed (2%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 62%.
Milles keeles ostjad Inti Castro kohta loevad?
- Keeles hispaania (74%), inglise (10%) ja prantsuse (10%). hispaania: 74%.
Milline Inti Castro stiilis maal attracts ostjaid?
- Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) maalid: 52% külastustest, 30% kataloogist.