Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449514teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Issaak Levitan Mida ostjad vaatavad

1860 – 1900

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Issaak Levitan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Issaak Levitan: ostjate vaade

Ostjad avavad teoseid Lake. Rus. rohkem kui üht teist kunstniku Issaak Levitan teost: 12 kuuga on neid külastatud 800 korda, mis moodustab 2% kogukogusest. Järgnevad Lake. Spring. ja A river. Issaak Levitan sai kokku 33100 külastust: 4000 kunstniku lehel ja 29100 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 30% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 26900 külastust. Külastused seadmete kaupa: arvutid (95%), telefonid (3%) ja seadmed (1%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Rahustav (Lütlus) saab 29% külastustest, kuid moodustab vaid 0% kataloogist.

Issaak Levitan: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad

Issaak Levitan kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 külastust · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 külastust · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 külastust · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 külastust · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 külastust · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 külastust · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 külastust · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 külastust · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 külastust · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 külastust · 0,9%

Kuidas Issaak Levitan lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Ava statistika
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001500
Jul 2026250024400
Aug 20264001600
Sept 202610001600

Kuidas Issaak Levitan maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Issaak Levitan maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Ava statistika
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Milline on Issaak Levitan sihtrühma seadmete jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Ava statistika
SeadeKülastusedJaga
arvutid3160095,5%
telefonid11003,3%
seadmed4001,2%

Milles keeles Issaak Levitan ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Ava statistika
KeelKülastusedJaga
inglise40036,4%
prantsuse20018,2%
ungari20018,2%
hispaania1009,1%
itaalia1009,1%
Chinese1009,1%

Kui palju külastusi päevas Issaak Levitan saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Ava statistika
PäevKülastused
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept100
pühap. 27 Sept400
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept400
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt (ennust)100
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)300
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)100

Teel Issaak Levitan kohta AllPaintingsStore.com platvormil

Milline Issaak Levitan maalide kõige enam külastatakse?

Lake. Rus.: 800 vaatlemist, 2% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

Mis on Issaak Levitan siia külastavate inimeste arv?

33100 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 4000 kunstniku lehel ja 29100 tablidel.

Milleid seadmeid Issaak Levitan külastajad kasutavad?

Külastuste jaotus on arvutid (95%), telefonid (3%) ja seadmed (1%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 95%.

Milline Issaak Levitan stiilis maal attracts ostjaid?

Rahustav (Lütlus) maalid: 29% külastustest, 0% kataloogist.