Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi James Giles lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
James Giles: olulised näitmed
Stags on the Highlands on kunstniku James Giles kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 300 külastust, mis moodustab 15% kunstniku kogukavast. Järgnevad Fyvie Castle, Aberdeenshire ja Gray Campbell. Kokku 3600 külastust: 1700 kunstniku lehel ja 1900 tablade juures. 25% langenemine perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (2900 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%) Kõrge kontrast (Kontrast) on eelistatud stiil: 65% külastustest ja 42% kataloogist.
Top 10 James Giles teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on James Giles maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
Stags on the Highlands
300 külastust · 15,0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 külastust · 10,0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 külastust · 10,0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 külastust · 5,0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 külastust · 5,0%
-
6
Waterfall, 1851
100 külastust · 5,0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 külastust · 5,0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 külastust · 5,0%
-
9
Tolquhon Castle
100 külastust · 5,0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 külastust · 5,0%
Kuidas on James Giles lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1500 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sept 2026 | 200 | 100 |
Kui palju on James Giles maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad James Giles maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 40,0% | 35,0% |
| Pehme varjund | 24,0% | 35,0% |
| Kerge luminants | 28,0% | 25,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 8,0% | 5,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 8,0% | 10,0% |
| Kerge värvitoon | 44,0% | 50,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 32,0% | 40,0% |
| Selge värvitoimivus | 16,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 68,1% | 88,2% |
| Neutraalsed toonid | 14,9% | 11,8% |
| Tume | 17,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 32,0% | 30,0% |
| Tasakaalustatud | 58,0% | 70,0% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,0% | 10,0% |
| Õrna | 12,0% | 15,0% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 0,0% |
| Erilugus | 22,0% | 10,0% |
| Kõrge kontrast | 42,0% | 65,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 2,0% | 15,0% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 5,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 44,0% | 50,0% |
| Ühtne palett | 38,0% | 30,0% |
Kuidas James Giles populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonid või arvutid: kus James Giles on sirvele käinud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita tabelit
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3100 | 86,1% |
| telefonid | 400 | 11,1% |
| seadmed | 100 | 2,8% |
Milline on James Giles publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita tabelit
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 200 | 66,7% |
| korea | 100 | 33,3% |
Kui palju on James Giles päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 200 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 100 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused James Giles kohta
Mis on kunstniku James Giles kõige vaadeldavaim maal?
- Stags on the Highlands, mis on saanud 300 külastust või 15% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi James Giles saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 3600 viimease zwölf kuuga (1700 kunstniku lehel, 1900 tablidel).
Kas James Giles esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Külastuste jaotus on arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 86%.
Kas on olemas James Giles stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 65% külastustest võrreldes 42% kataloogist.