Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi James Hawkins lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
James Hawkins: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid The Shore of the Loch rohkem kui üht teist kunstniku James Hawkins teost: 12 kuuga on neid külastatud 200 korda, mis moodustab 50% kogukogusest. Järgnevad Pools beside the Rhue Burn ja The Great Glen through Four Seasons (panel 4 of 4). James Hawkins sai kokku 900 külastust: 500 kunstniku lehel ja 400 tablidel. Momentum aegles: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 700 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Monokroomne (Värvi intensiivsus) saab 75% külastustest, kuid moodustab vaid 27% kataloogist.
James Hawkins: 3 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
James Hawkins kõige külastatumad 3 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
Kuidas James Hawkins lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kuidas James Hawkins maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised James Hawkins maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 18,2% | 50,0% |
| Pehme varjund | 54,5% | 25,0% |
| Kerge luminants | 27,3% | 25,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 0,0% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 36,4% | 75,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 54,5% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 9,1% | 25,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 27,3% | 75,0% |
| Tasakaalustatud | 63,6% | 0,0% |
| Eerem ja ergas | 9,1% | 25,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 9,1% | 0,0% |
| Õrna | 9,1% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 36,4% | 50,0% |
| Kõrge kontrast | 45,5% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 81,8% | 100,0% |
| Õrnalt segatud palett | 9,1% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 9,1% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 0,0% | 0,0% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Millised James Hawkins maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pools beside the Rhue Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertigo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Glen through Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Galleon Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Shore of the Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Black Rock Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles James Hawkins ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi päevas James Hawkins saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Teel James Hawkins kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline James Hawkins maalide kõige enam külastatakse?
- The Shore of the Loch: 200 vaatlemist, 50% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 3 maali.
Mis on James Hawkins siia külastavate inimeste arv?
- 900 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 500 kunstniku lehel ja 400 tablidel.
Milline James Hawkins stiilis maal attracts ostjaid?
- Monokroomne (Värvi intensiivsus) maalid: 75% külastustest, 27% kataloogist.