Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646446teosed 53409kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

John Martin populaarsed teosed ja külastajate statistika

1789 – 1854

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Martin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

John Martin: olulised näitmed

Pandemonium on kunstniku John Martin kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 4600 külastust, mis moodustab 26% kunstniku kogukavast. Järgnevad Seventh Plague of Egypt ja Pandemonium - John Martin. Kokku 19400 külastust: 5100 kunstniku lehel ja 14300 tablade juures. Tõus 265% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (10000 külastust). Peamised keeled: prantsuse (27%), vene (16%) ja horvaatia (9%). Pealised riigid: Prantsusmaa (20%), Horvaatia (14%) ja Šveits (11%). Seadmete jaotus: arvutid (71%), telefonid (27%) ja seadmed (2%) Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) on eelistatud stiil: 57% külastustest ja 28% kataloogist.

Top 10 John Martin teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on John Martin maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. Pandemonium 1 Pandemonium, 1841 4600 külastust · 25,6%
  2. Seventh Plague of Egypt 2 Seventh Plague of Egypt 1900 külastust · 10,6%
  3. Pandemonium - John Martin 3 Pandemonium - John Martin, 2026 1500 külastust · 8,3%
  4. The Plains of Heaven 4 The Plains of Heaven, 1851 1100 külastust · 6,1%
  5. Belshazzar's Feast 5 Belshazzar's Feast 900 külastust · 5,0%
  6. The Great Day of His Wrath 6 The Great Day of His Wrath, 1851 600 külastust · 3,3%
  7. Joshua Commanding the Sun to Stand Still upon Gibeon 7 Joshua Commanding the Sun to Stand Still upon Gibeon, 1816 600 külastust · 3,3%
  8. The Fallen Angels Entering Pandemonium, from Paradise Lost 8 The Fallen Angels Entering Pandemonium, from Paradise Lost 600 külastust · 3,3%
  9. Iguanodoni maa 9 Iguanodoni maa, 1837 500 külastust · 2,8%
  10. Eve 10 Eve, 1827 500 külastust · 2,8%

Kuidas on John Martin lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 202622007800
Aug 20266001400
Sept 202623005000

Kui palju on John Martin maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas John Martin populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Great Day of His Wrath000000000100400100
The Destruction of Sodom An…000000000000
The Evening of the Deluge0000000001000100
Eve00000000050000
Great Day of His Wrath0000000001000200
Destruction of Tyre0000000003001000
Satan in Council000000000000
Pandemonium000000000150001600
Fall of Babylon0000000002000200
Belshazzar's Feast00000000100500100100

Telefonid või arvutid: kus John Martin on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid1380071,1%
telefonid520026,8%
seadmed4002,1%

Milline on John Martin publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
prantsuse150027,3%
vene90016,4%
horvaatia5009,1%
hispaania4007,3%
itaalia4007,3%
korea4007,3%
saksa3005,5%
gruusia3005,5%
soome2003,6%
poola2003,6%

Kui palju on John Martin päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt800
neljap. 8 Okt700
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt600
esmasp. 12 Okt900
teisip. 13 Okt800
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt1600
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt1400
pühap. 18 Okt300
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt400
kolmap. 21 Okt200
neljap. 22 Okt1500
reede 23 Okt600
laup. 24 Okt200
pühap. 25 Okt1100
esmasp. 26 Okt (ennust)500
teisip. 27 Okt (ennust)600
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)1400
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)700
pühap. 1 Nov (ennust)700
esmasp. 2 Nov (ennust)500
teisip. 3 Nov (ennust)600
kolmap. 4 Nov (ennust)500
neljap. 5 Nov (ennust)1600
reede 6 Nov (ennust)300
laup. 7 Nov (ennust)700
pühap. 8 Nov (ennust)800
esmasp. 9 Nov (ennust)600
teisip. 10 Nov (ennust)700
kolmap. 11 Nov (ennust)500
neljap. 12 Nov (ennust)1700
reede 13 Nov (ennust)400
laup. 14 Nov (ennust)800
pühap. 15 Nov (ennust)900

Küsimused John Martin kohta

Mis on kunstniku John Martin kõige vaadeldavaim maal?

Pandemonium, mis on saanud 4600 külastust või 26% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi John Martin saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

19400 viimease zwölf kuuga (5100 kunstniku lehel, 14300 tablidel).

Kas John Martin esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (71%), telefonid (27%) ja seadmed (2%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 71%.

Milliseid keeli John Martin veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

prantsuse (27%), vene (16%) ja horvaatia (9%). Enamasti kasutatakse keelt prantsuse osalusel 27%.

Kas on olemas John Martin stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 57% külastustest võrreldes 28% kataloogist.