Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi William Oliver lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
William Oliver: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster rohkem kui üht teist kunstniku William Oliver teost: 12 kuuga on neid külastatud 200 korda, mis moodustab 22% kogukogusest. Järgnevad Main Gallery Of The Louvre, Paris ja Interior Of The Church Of St Michael, Munich, Germany. William Oliver sai kokku 1600 külastust: 700 kunstniku lehel ja 900 tablidel. Momentum aegles: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 1500 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) saab 56% külastustest, kuid moodustab vaid 22% kataloogist.
William Oliver: 8 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
William Oliver kõige külastatumad 8 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster
200 külastust · 22,2%
-
2
Main Gallery Of The Louvre, Paris
100 külastust · 11,1%
-
3
Interior Of The Church Of St Michael, Munich, Germany
100 külastust · 11,1%
-
4
Rembrandt's Studio
100 külastust · 11,1%
-
5
Antwerp Cathedral, Belgium
100 külastust · 11,1%
-
6
Interior Of St Peter's Basilica, Rome
100 külastust · 11,1%
-
7
Interior Of St Sulpice, Paris
100 külastust · 11,1%
-
8
Caroline Ann Davis
100 külastust · 11,1%
Kuidas William Oliver lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kuidas William Oliver maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised William Oliver maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 50,0% | 33,3% |
| Pehme varjund | 19,4% | 33,3% |
| Kerge luminants | 22,2% | 33,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 5,6% | 0,0% |
| Valgusrikas | 2,8% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 33,3% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 19,4% | 11,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,2% | 55,6% |
| Selge värvitoimivus | 22,2% | 33,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,8% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 60,0% | 66,7% |
| Tume | 25,7% | 33,3% |
| Monokroomne | 8,6% | 0,0% |
| Neutraalsed toonid | 5,7% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 41,7% | 11,1% |
| Tasakaalustatud | 41,7% | 66,7% |
| Eerem ja ergas | 16,7% | 22,2% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 44,4% | 11,1% |
| Õrna | 33,3% | 44,4% |
| Tasakaalustatud | 5,6% | 22,2% |
| Erilugus | 5,6% | 22,2% |
| Kõrge kontrast | 11,1% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 5,6% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 5,6% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 47,2% | 44,4% |
| Ühtne palett | 41,7% | 55,6% |
Millised William Oliver maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Interior Of A Large Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait, Aged - (16) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait In Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrandt's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Main Gallery Of The Louvre,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hampton Court Palace Interi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man In A Top Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles William Oliver ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi päevas William Oliver saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Teel William Oliver kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline William Oliver maalide kõige enam külastatakse?
- View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster: 200 vaatlemist, 22% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 8 maali.
Mis on William Oliver siia külastavate inimeste arv?
- 1600 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 700 kunstniku lehel ja 900 tablidel.
Milline William Oliver stiilis maal attracts ostjaid?
- Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) maalid: 56% külastustest, 22% kataloogist.