Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449561teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Juan Gris nõudluse ja külastajate statistika

1887 – 1927

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Juan Gris lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Juan Gris: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Juan Gris viimase 12 kuu jooksul on Madame Josette Gris portree: 1700 vaatlemist, mis moodustab 5% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Still Life with a Guitar ja Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees. Juan Gris kogus kokku 35900 külastust, millest 6400 artistile kuuluvatel lehtedel ja 29500 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 38% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 21200 külastusega. Ostjad sirvivad jaapani (17%), korea (17%) ja rootsi (15%) keeles. Ostjad sirvivad arvutid (80%), telefonid (16%) ja seadmed (4%) Ostjad eelistavad Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): seda on 37% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 20% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Juan Gris teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Juan Gris 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Madame Josette Gris portree 1 Madame Josette Gris portree, 1916 1700 külastust · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1600 külastust · 4,8%
  3. Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees 3 Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees, 1915 1300 külastust · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 külastust · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 külastust · 2,4%
  6. Hommastreidl 6 Hommastreidl, 1915 600 külastust · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 külastust · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 külastust · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 külastust · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 külastust · 1,8%

Kui palju huvi Juan Gris on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001200
Jul 2026150019700
Aug 202610004600
Sept 202637004000

Kui tihti vaadatakse Juan Gris maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Juan Gris maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Madame Josette Gris portree000000000300400400
Sõrmede ja viinapumba vahel000000002001001000
Koht Ravignan - Üritus päik…0000000008000400
Hommastreidl0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Juan Gris sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2870079,9%
telefonid590016,4%
seadmed13003,6%

Milles keeles Juan Gris ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
jaapani70017,1%
korea70017,1%
rootsi60014,6%
poola50012,2%
vene4009,8%
inglise3007,3%
hispaania3007,3%
araabia1002,4%
soome1002,4%
gruusia1002,4%

Kuidas on Juan Gris päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept300
neljap. 24 Sept400
reede 25 Sept700
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept600
esmasp. 28 Sept300
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept1000
neljap. 1 Okt600
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt1300
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt1500
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt1600
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt (ennust)500
neljap. 15 Okt (ennust)500
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)500
pühap. 18 Okt (ennust)300
esmasp. 19 Okt (ennust)1000
teisip. 20 Okt (ennust)500
kolmap. 21 Okt (ennust)500
neljap. 22 Okt (ennust)500
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)600
pühap. 25 Okt (ennust)300
esmasp. 26 Okt (ennust)1100
teisip. 27 Okt (ennust)600
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)1100
teisip. 3 Nov (ennust)600

Juan Gris: korduvad küsimused

Millised Juan Gris maalid on kõige otsitud?

Madame Josette Gris portree on eduridas 1700 külastusega (5% Juan Gris vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Juan Gris interest on?

35900 külastust ka twelve kuus: 6400 kunstniku lehel ja 29500 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Juan Gris sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (80%), telefonid (16%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 80% külastustest.

Mille keelt Juan Gris külastajad kasutavad?

jaapani (17%), korea (17%) ja rootsi (15%). Kõige populaarsem keel on jaapani osalusel 17%.

Millist tüüpi maale Juan Gris ostjad eelistavad?

Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 37% külastustest kogu kataloogi 20% kohta.