Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
637378teosed 50751kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Karl Blossfeldt Mida ostjad vaatavad

1865 – 1932

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Karl Blossfeldt lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Karl Blossfeldt: ostjate vaade

Ostjad avavad teoseid Art Forms in Nature 65 rohkem kui üht teist kunstniku Karl Blossfeldt teost: 12 kuuga on neid külastatud 200 korda, mis moodustab 12% kogukogusest. Järgnevad Art Forms in Nature 102 ja Art Forms in Nature 45. Karl Blossfeldt sai kokku 1700 külastust: 200 kunstniku lehel ja 1500 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 50% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 1100 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Erilugus (Kontrast) saab 24% külastustest, kuid moodustab vaid 12% kataloogist.

Karl Blossfeldt: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad

Karl Blossfeldt kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 külastust · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 külastust · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 külastust · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 külastust · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 külastust · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 külastust · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 külastust · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 külastust · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 külastust · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 külastust · 5,9%

Kuidas Karl Blossfeldt lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Ava statistika
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sept 20260300

Kuidas Karl Blossfeldt maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Karl Blossfeldt maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Ava statistika
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Milles keeles Karl Blossfeldt ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Ava statistika
KeelKülastusedJaga
saksa100100,0%

Kui palju külastusi päevas Karl Blossfeldt saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Ava statistika
PäevKülastused
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0

Teel Karl Blossfeldt kohta AllPaintingsStore.com platvormil

Milline Karl Blossfeldt maalide kõige enam külastatakse?

Art Forms in Nature 65: 200 vaatlemist, 12% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

Mis on Karl Blossfeldt siia külastavate inimeste arv?

1700 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 200 kunstniku lehel ja 1500 tablidel.

Milline Karl Blossfeldt stiilis maal attracts ostjaid?

Erilugus (Kontrast) maalid: 24% külastustest, 12% kataloogist.