Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646788teosed 53424kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Lee Ufan nõudluse ja külastajate statistika

1936

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lee Ufan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lee Ufan: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Lee Ufan viimase 12 kuu jooksul on From Point: 500 vaatlemist, mis moodustab 46% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: From Line 80011 ja From Lines. Lee Ufan kogus kokku 1100 külastust, millest 200 artistile kuuluvatel lehtedel ja 900 üksikpõhtide lehtedel. Jälleenpakkumine langes: külastused vähenesid 100% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 800 külastusega. Ostjad eelistavad Kerge värvitoon (Värvitoit): seda on 82% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 25% osa.

Otsijate kõige enam avatud 4 teost artisti Lee Ufan teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Lee Ufan 4 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. From Point 1 From Point 500 külastust · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 külastust · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 külastust · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 külastust · 9,1%

Kui palju huvi Lee Ufan on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20260800
Aug 2026200100
Sept 202600

Kui tihti vaadatakse Lee Ufan maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Lee Ufan maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

Milles keeles Lee Ufan ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kuidas on Lee Ufan päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0

Lee Ufan: korduvad küsimused

Millised Lee Ufan maalid on kõige otsitud?

From Point on eduridas 500 külastusega (46% Lee Ufan vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 4.

Kuidas Lee Ufan interest on?

1100 külastust ka twelve kuus: 200 kunstniku lehel ja 900 üksikate tablodeite lehel.

Millist tüüpi maale Lee Ufan ostjad eelistavad?

Kerge värvitoon (Värvitoit): 82% külastustest kogu kataloogi 25% kohta.