Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Luc Tuymans lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Luc Tuymans: ostjate vaade
Ostjad avavad teoseid Soldier rohkem kui üht teist kunstniku Luc Tuymans teost: 12 kuuga on neid külastatud 900 korda, mis moodustab 26% kogukogusest. Järgnevad Suspended ja Still Life. Luc Tuymans sai kokku 3700 külastust: 900 kunstniku lehel ja 2800 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 100% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 3400 külastust. Külastused seadmete kaupa: arvutid (76%) ja telefonid (24%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) saab 38% külastustest, kuid moodustab vaid 8% kataloogist.
Luc Tuymans: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad
Luc Tuymans kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
Soldier, 1999
900 külastust · 26,5%
-
2
Suspended, 1989
300 külastust · 8,8%
-
3
Still Life, 2002
300 külastust · 8,8%
-
4
Auschwitz, 1978
200 külastust · 5,9%
-
5
The walk, 1993
200 külastust · 5,9%
-
6
The time, 1988
200 külastust · 5,9%
-
7
Flowers, 1993
100 külastust · 2,9%
-
8
Dough
100 külastust · 2,9%
-
9
G. Dam, 1978
100 külastust · 2,9%
-
10
The time, 1988
100 külastust · 2,9%
Kuidas Luc Tuymans lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 2600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
Kuidas Luc Tuymans maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Luc Tuymans maalid vastavad ostjate eelistustele?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 6,0% | 2,9% |
| Pehme varjund | 6,0% | 8,8% |
| Kerge luminants | 38,0% | 61,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 24,0% | 5,9% |
| Valgusrikas | 26,0% | 20,6% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 82,0% | 67,7% |
| Kerge värvitoon | 12,0% | 17,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 2,0% | 8,8% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 2,9% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 2,9% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 70,0% | 45,2% |
| Maapõhine | 12,5% | 35,5% |
| Monokroomne | 12,5% | 12,9% |
| Tume | 5,0% | 6,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 68,0% | 52,9% |
| Tasakaalustatud | 26,0% | 38,2% |
| Eerem ja ergas | 6,0% | 8,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 30,0% | 47,1% |
| Õrna | 20,0% | 5,9% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 2,9% |
| Erilugus | 12,0% | 5,9% |
| Kõrge kontrast | 28,0% | 38,2% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 22,0% | 8,8% |
| Õrnalt segatud palett | 8,0% | 38,2% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,0% | 8,8% |
| Värvide tugev ühtsus | 24,0% | 17,6% |
| Ühtne palett | 34,0% | 26,5% |
Millised Luc Tuymans maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eyes Without a Face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 |
| Blessing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Secrets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milline on Luc Tuymans sihtrühma seadmete jaotus?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Ava statistika
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2800 | 75,7% |
| telefonid | 900 | 24,3% |
Milles keeles Luc Tuymans ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| araabia | 100 | 100,0% |
Kui palju külastusi päevas Luc Tuymans saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 200 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 700 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 700 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 300 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 900 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 300 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 1000 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Teel Luc Tuymans kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Luc Tuymans maalide kõige enam külastatakse?
- Soldier: 900 vaatlemist, 26% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Mis on Luc Tuymans siia külastavate inimeste arv?
- 3700 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 900 kunstniku lehel ja 2800 tablidel.
Milleid seadmeid Luc Tuymans külastajad kasutavad?
- Külastuste jaotus on arvutid (76%) ja telefonid (24%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 76%.
Milline Luc Tuymans stiilis maal attracts ostjaid?
- Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) maalid: 38% külastustest, 8% kataloogist.