Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449514teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Luca Giordano populaarsed teosed ja külastajate statistika

1634 – 1705

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Luca Giordano lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Luca Giordano: olulised näitmed

The Fall of the Rebel Angels on kunstniku Luca Giordano kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 2000 külastust, mis moodustab 6% kunstniku kogukavast. Järgnevad A Cynical Philospher ja Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne. Kokku 34400 külastust: 3600 kunstniku lehel ja 30800 tablade juures. 40% langenemine perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (26800 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%) Kõrge kontrast (Kontrast) on eelistatud stiil: 35% külastustest ja 26% kataloogist.

Top 10 Luca Giordano teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Luca Giordano maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2000 külastust · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1100 külastust · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 külastust · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 külastust · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 külastust · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 külastust · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 külastust · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 külastust · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 külastust · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 külastust · 1,2%

Kuidas on Luca Giordano lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026500400
Jul 2026200024800
Aug 20267003500
Sept 20264002100

Kui palju on Luca Giordano maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Luca Giordano populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Telefonid või arvutid: kus Luca Giordano on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid3040088,4%
telefonid34009,9%
seadmed6001,7%

Milline on Luca Giordano publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
itaalia60028,6%
prantsuse40019,0%
hispaania30014,3%
inglise2009,5%
korea2009,5%
saksa1004,8%
portugali1004,8%
vene1004,8%
rootsi1004,8%

Kui palju on Luca Giordano päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept400
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept1300
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt (ennust)500
reede 16 Okt (ennust)500
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)800
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)500
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)900
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)200

Küsimused Luca Giordano kohta

Mis on kunstniku Luca Giordano kõige vaadeldavaim maal?

The Fall of the Rebel Angels, mis on saanud 2000 külastust või 6% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Luca Giordano saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

34400 viimease zwölf kuuga (3600 kunstniku lehel, 30800 tablidel).

Kas Luca Giordano esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 88%.

Kas on olemas Luca Giordano stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 35% külastustest võrreldes 26% kataloogist.