Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646446teosed 53409kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Lyonel Feininger populaarsed teosed ja külastajate statistika

1871 – 1956

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lyonel Feininger lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lyonel Feininger: olulised näitmed

The honeymooners on kunstniku Lyonel Feininger kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 1100 külastust, mis moodustab 13% kunstniku kogukavast. Järgnevad Jesuits III ja Gelmeroda IX. Kokku 12100 külastust: 4800 kunstniku lehel ja 7300 tablade juures. Tõus 26% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (6800 külastust). Peamised keeled: saksa (69%), tšehhi (6%) ja hispaania (6%). Pealised riigid: Saksamaa (48%), Itaalia (16%) ja Austria (6%). Seadmete jaotus: arvutid (59%), telefonid (31%) ja seadmed (10%) Nostalgiline (Lütlus) on eelistatud stiil: 39% külastustest ja 0% kataloogist.

Top 10 Lyonel Feininger teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Lyonel Feininger maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1100 külastust · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 külastust · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 külastust · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 külastust · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 külastust · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 külastust · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 külastust · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 külastust · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 külastust · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 külastust · 2,4%

Kuidas on Lyonel Feininger lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 202621004700
Aug 20269001400
Sept 202618001100

Kui palju on Lyonel Feininger maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Lyonel Feininger populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The honeymooners000000000400100200
Boats0000000001001000
Sailing Boats000000000000
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000004000200
Carnival0000000000200100
The Green Bridge00000000010000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

Telefonid või arvutid: kus Lyonel Feininger on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid710058,7%
telefonid380031,4%
seadmed12009,9%

Milline on Lyonel Feininger publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
saksa240068,6%
tšehhi2005,7%
hispaania2005,7%
itaalia2005,7%
korea2005,7%
inglise1002,9%
soome1002,9%
portugali1002,9%

Kui palju on Lyonel Feininger päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt100
kolmap. 14 Okt200
neljap. 15 Okt500
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt200
esmasp. 19 Okt300
teisip. 20 Okt200
kolmap. 21 Okt400
neljap. 22 Okt100
reede 23 Okt400
laup. 24 Okt1000
pühap. 25 Okt0
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)300
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)500
pühap. 1 Nov (ennust)500
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)400
reede 6 Nov (ennust)300
laup. 7 Nov (ennust)500
pühap. 8 Nov (ennust)500
esmasp. 9 Nov (ennust)200
teisip. 10 Nov (ennust)200
kolmap. 11 Nov (ennust)300
neljap. 12 Nov (ennust)400
reede 13 Nov (ennust)300
laup. 14 Nov (ennust)500
pühap. 15 Nov (ennust)500

Küsimused Lyonel Feininger kohta

Mis on kunstniku Lyonel Feininger kõige vaadeldavaim maal?

The honeymooners, mis on saanud 1100 külastust või 13% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Lyonel Feininger saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

12100 viimease zwölf kuuga (4800 kunstniku lehel, 7300 tablidel).

Kas Lyonel Feininger esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (59%), telefonid (31%) ja seadmed (10%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 59%.

Milliseid keeli Lyonel Feininger veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

saksa (69%), tšehhi (6%) ja hispaania (6%). Enamasti kasutatakse keelt saksa osalusel 69%.

Kas on olemas Lyonel Feininger stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Nostalgiline (Lütlus): 39% külastustest võrreldes 0% kataloogist.