Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646784teosed 53423kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Marina Abramović nõudluse ja külastajate statistika

1946

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Marina Abramović lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Marina Abramović: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Marina Abramović viimase 12 kuu jooksul on The Hero: 200 vaatlemist, mis moodustab 33% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: The Communicator ja Green Dragon Lying. Marina Abramović kogus kokku 600 külastust, millest 200 artistile kuuluvatel lehtedel ja 400 üksikpõhtide lehtedel. Hu peakkuas: Jul 2026, 500 külastusega. Visitors lean towards Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 50% of the visits, against 33% of the artist's catalog.

The 4 paintings by Marina Abramović that visitors open most

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Marina Abramović 4 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 külastust · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 külastust · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 külastust · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 külastust · 16,7%

Kui palju huvi Marina Abramović on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 202600
Sept 20260100

Kui tihti vaadatakse Marina Abramović maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Marina Abramović maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Hero00000000000100
Rhythm 5000000000000
Green Dragon Lying00000000010000
The Communicator00000000020000
Black Dragon000000000000
Chair for Man and His Spirit000000000000

Which languages do visitors of Marina Abramović browse in?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
hispaania100100,0%

Kuidas on Marina Abramović päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt1500
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)2100
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)2700
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)3100
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0

Marina Abramović: korduvad küsimused

Millised Marina Abramović maalid on kõige otsitud?

The Hero on eduridas 200 külastusega (33% Marina Abramović vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 4.

Kuidas Marina Abramović interest on?

600 külastust ka twelve kuus: 200 kunstniku lehel ja 400 üksikate tablodeite lehel.

Which type of painting by Marina Abramović do visitors prefer?

Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 50% külastustest kogu kataloogi 33% kohta.