Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646759teosed 53420kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Max Beckmann nõudluse ja külastajate statistika

1884 – 1950

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Max Beckmann lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Max Beckmann: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Max Beckmann viimase 12 kuu jooksul on Öö: 17200 vaatlemist, mis moodustab 51% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Raudsild (Frankfurdi vaade) ja Suur Agonia Stseen. Max Beckmann kogus kokku 38800 külastust, millest 7700 artistile kuuluvatel lehtedel ja 31100 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 60% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 16800 külastusega. Ostjad sirvivad inglise (42%), korea (12%) ja hispaania (10%) keeles. Ostjad sirvivad arvutid (63%), telefonid (34%) ja seadmed (4%) Ostjad eelistavad Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): seda on 80% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 34% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Max Beckmann teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Max Beckmann 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Öö 1 Öö, 1919 17200 külastust · 50,7%
  2. Raudsild (Frankfurdi vaade) 2 Raudsild (Frankfurdi vaade), 1922 3500 külastust · 10,3%
  3. Suur Agonia Stseen 3 Suur Agonia Stseen, 1906 1400 külastust · 4,1%
  4. Näitlejad 4 Näitlejad, 1942 600 külastust · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 külastust · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 külastust · 1,8%
  7. Kolumbiin 7 Kolumbiin, 1950 500 külastust · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 külastust · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 külastust · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 külastust · 1,5%

Kui palju huvi Max Beckmann on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100300
Jul 2026150015300
Aug 20267007600
Sept 202654007900

Kui tihti vaadatakse Max Beckmann maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Max Beckmann maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Öö000000000530064004200
Suur Agonia Stseen000000000800200400
Raudsild (Frankfurdi vaade)0000000010011003001500
Kolumbiin0000000000100200
Näitlejad000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Max Beckmann sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2430062,6%
telefonid1310033,8%
seadmed14003,6%

Milles keeles Max Beckmann ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
inglise170042,5%
korea50012,5%
hispaania40010,0%
itaalia3007,5%
saksa2005,0%
jaapani2005,0%
vene2005,0%
prantsuse1002,5%
horvaatia1002,5%
hollandi1002,5%

Kuidas on Max Beckmann päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt800
esmasp. 12 Okt1100
teisip. 13 Okt1100
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt700
reede 16 Okt700
laup. 17 Okt300
pühap. 18 Okt1300
esmasp. 19 Okt800
teisip. 20 Okt700
kolmap. 21 Okt1500
neljap. 22 Okt700
reede 23 Okt1100
laup. 24 Okt500
pühap. 25 Okt (ennust)1500
esmasp. 26 Okt (ennust)1100
teisip. 27 Okt (ennust)1400
kolmap. 28 Okt (ennust)1400
neljap. 29 Okt (ennust)1100
reede 30 Okt (ennust)1400
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)1700
esmasp. 2 Nov (ennust)1300
teisip. 3 Nov (ennust)1600
kolmap. 4 Nov (ennust)1600
neljap. 5 Nov (ennust)1300
reede 6 Nov (ennust)1600
laup. 7 Nov (ennust)800
pühap. 8 Nov (ennust)2000
esmasp. 9 Nov (ennust)1500
teisip. 10 Nov (ennust)1800
kolmap. 11 Nov (ennust)1800
neljap. 12 Nov (ennust)1400
reede 13 Nov (ennust)1800
laup. 14 Nov (ennust)900

Max Beckmann: korduvad küsimused

Millised Max Beckmann maalid on kõige otsitud?

Öö on eduridas 17200 külastusega (51% Max Beckmann vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Max Beckmann interest on?

38800 külastust ka twelve kuus: 7700 kunstniku lehel ja 31100 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Max Beckmann sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (63%), telefonid (34%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 63% külastustest.

Mille keelt Max Beckmann külastajad kasutavad?

inglise (42%), korea (12%) ja hispaania (10%). Kõige populaarsem keel on inglise osalusel 42%.

Millist tüüpi maale Max Beckmann ostjad eelistavad?

Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 80% külastustest kogu kataloogi 34% kohta.