Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Mihály Munkácsy lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Mihály Munkácsy: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Mihály Munkácsy viimase 12 kuu jooksul on untitled (9901): 300 vaatlemist, mis moodustab 16% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: a self portrait of the artist ja maternal happiness. Mihály Munkácsy kogus kokku 2700 külastust, millest 900 artistile kuuluvatel lehtedel ja 1800 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 600% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 1800 külastusega. Ostjad eelistavad Selge värvitoimivus (Värvitoit): seda on 42% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 8% osa.
Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Mihály Munkácsy teosest
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Mihály Munkácsy 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
untitled (9901)
300 külastust · 15,8%
-
2
a self portrait of the artist
200 külastust · 10,5%
-
3
maternal happiness
200 külastust · 10,5%
-
4
a portrait of the princess soutzo
100 külastust · 5,3%
-
5
untitled (4051)
100 külastust · 5,3%
-
6
In The Barbizon Woods -
100 külastust · 5,3%
-
7
untitled (2598)
100 külastust · 5,3%
-
8
untitled (5193)
100 külastust · 5,3%
-
9
untitled (2957)
100 külastust · 5,3%
-
10
Hungarian Rider On The Evening Way Home
100 külastust · 5,3%
Kui palju huvi Mihály Munkácsy on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sept 2026 | 600 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Mihály Munkácsy maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maale Mihály Munkácsy ostjad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 42,0% | 42,1% |
| Pehme varjund | 40,0% | 47,4% |
| Kerge luminants | 12,0% | 5,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 2,0% | 5,3% |
| Valgusrikas | 4,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 28,0% | 5,3% |
| Kerge värvitoon | 42,0% | 21,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,0% | 31,6% |
| Selge värvitoimivus | 8,0% | 42,1% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 73,5% | 47,1% |
| Tume | 14,7% | 47,1% |
| Neutraalsed toonid | 8,8% | 5,9% |
| Pastelltoonid | 2,9% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 52,0% | 15,8% |
| Tasakaalustatud | 44,0% | 57,9% |
| Eerem ja ergas | 4,0% | 26,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 16,0% | 15,8% |
| Õrna | 10,0% | 10,5% |
| Tasakaalustatud | 22,0% | 26,3% |
| Erilugus | 20,0% | 21,1% |
| Kõrge kontrast | 32,0% | 26,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 14,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 12,0% | 5,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,0% | 5,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 36,0% | 36,8% |
| Ühtne palett | 32,0% | 52,6% |
Millised Mihály Munkácsy maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Apotheosis of the Renaissan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Study for "Paradise Lost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In front of the Collecting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait II. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wrestler's Challenge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for the Village Hero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Mihály Munkácsy ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata andmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 300 | 75,0% |
| poola | 100 | 25,0% |
Kuidas on Mihály Munkácsy päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 100 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 100 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 200 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
Mihály Munkácsy: korduvad küsimused
Millised Mihály Munkácsy maalid on kõige otsitud?
- untitled (9901) on eduridas 300 külastusega (16% Mihály Munkácsy vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.
Kuidas Mihály Munkácsy interest on?
- 2700 külastust ka twelve kuus: 900 kunstniku lehel ja 1800 üksikate tablodeite lehel.
Millist tüüpi maale Mihály Munkácsy ostjad eelistavad?
- Selge värvitoimivus (Värvitoit): 42% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.