Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
637378teosed 50751kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Oskar Kokoschka nõudluse ja külastajate statistika

1886 – 1980

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Oskar Kokoschka lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Oskar Kokoschka: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Oskar Kokoschka viimase 12 kuu jooksul on Eneseportree 'Degeneraatse Kunstniku'na: 1900 vaatlemist, mis moodustab 9% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Tuule pruut ja Anschluß - Alice in Wonderland. Oskar Kokoschka kogus kokku 18300 külastust, millest 3400 artistile kuuluvatel lehtedel ja 14900 üksikpõhtide lehtedel. Jälleenpakkumine langes: külastused vähenesid 5% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 14100 külastusega. Ostjad sirvivad eesti (47%), prantsuse (9%) ja inglise (7%) keeles. Huvitav on peamiselt Eesti (65%), Prantsusmaa (12%) ja Soome (5%) riikidest. Ostjad sirvivad arvutid (74%), telefonid (23%) ja seadmed (3%) Ostjad eelistavad Melanhooliline (Emotsionaalne toon): seda on 57% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 25% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Oskar Kokoschka teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Oskar Kokoschka 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Eneseportree 'Degeneraatse Kunstniku'na 1 Eneseportree 'Degeneraatse Kunstniku'na, 1937 1900 külastust · 8,9%
  2. Tuule pruut 2 Tuule pruut, 1914 1600 külastust · 7,5%
  3. Anschluß - Alice in Wonderland 3 Anschluß - Alice in Wonderland, 1942 1200 külastust · 5,6%
  4. Portrait of Lotte Franzos 4 Portrait of Lotte Franzos, 1909 1000 külastust · 4,7%
  5. Dolomiti maastik 5 Dolomiti maastik, 1913 900 külastust · 4,2%
  6. Augustus Bridge - Dresden 6 Augustus Bridge - Dresden, 1923 800 külastust · 3,7%
  7. Pourquoi nous combattons, What we are fighting for, Huile sur Toile, 7 Pourquoi nous combattons, What we are fighting for, Huile sur Toile, 600 külastust · 2,8%
  8. The Annunciation 8 The Annunciation, 1911 600 külastust · 2,8%
  9. Alter Mann (Vater Hirsch) 9 Alter Mann (Vater Hirsch), 1909 400 külastust · 1,9%
  10. Fillette à la poupée, Young girl with the headstock , Huile sur Toile, 10 Fillette à la poupée, Young girl with the headstock , Huile sur Toile, 400 külastust · 1,9%

Kui palju huvi Oskar Kokoschka on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100400
Jul 2026170012400
Aug 20265001400
Sept 20261100700

Kui tihti vaadatakse Oskar Kokoschka maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Oskar Kokoschka maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Eneseportree 'Degeneraatse…00000000060000
Dolomiti maastik0000000005001000
Tuule pruut0000000005000200
Tuule pruut000000000000
Alter Mann (Vater Hirsch)0000000002001000
Gino Schmidt0000000010010000
Veronica00000000020000
Poster design of the period…00000000003000
La Saga de Prométhée000000000000
Double Portrait Oskar Kokos…00000000020000

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Oskar Kokoschka sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid1360074,3%
telefonid420023,0%
seadmed5002,7%

Milles keeles Oskar Kokoschka ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
eesti260047,3%
prantsuse5009,1%
inglise4007,3%
soome4007,3%
itaalia4007,3%
saksa2003,6%
hollandi2003,6%
türgi2003,6%
kreeka1001,8%
jaapani1001,8%

Kuidas on Oskar Kokoschka päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
pühap. 27 Sept700
esmasp. 28 Sept300
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt1700
esmasp. 5 Okt400
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt700
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt1100
pühap. 11 Okt400
esmasp. 12 Okt600
teisip. 13 Okt400
kolmap. 14 Okt700
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt1400
laup. 17 Okt800
pühap. 18 Okt (ennust)1300
esmasp. 19 Okt (ennust)600
teisip. 20 Okt (ennust)500
kolmap. 21 Okt (ennust)700
neljap. 22 Okt (ennust)700
reede 23 Okt (ennust)1000
laup. 24 Okt (ennust)1000
pühap. 25 Okt (ennust)1500
esmasp. 26 Okt (ennust)700
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)800
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)1100
laup. 31 Okt (ennust)1200
pühap. 1 Nov (ennust)1700
esmasp. 2 Nov (ennust)800
teisip. 3 Nov (ennust)600
kolmap. 4 Nov (ennust)900
neljap. 5 Nov (ennust)800
reede 6 Nov (ennust)1300
laup. 7 Nov (ennust)1300

Oskar Kokoschka: korduvad küsimused

Millised Oskar Kokoschka maalid on kõige otsitud?

Eneseportree 'Degeneraatse Kunstniku'na on eduridas 1900 külastusega (9% Oskar Kokoschka vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Oskar Kokoschka interest on?

18300 külastust ka twelve kuus: 3400 kunstniku lehel ja 14900 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Oskar Kokoschka sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (74%), telefonid (23%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 74% külastustest.

Mille keelt Oskar Kokoschka külastajad kasutavad?

eesti (47%), prantsuse (9%) ja inglise (7%). Kõige populaarsem keel on eesti osalusel 47%.

Millist tüüpi maale Oskar Kokoschka ostjad eelistavad?

Melanhooliline (Emotsionaalne toon): 57% külastustest kogu kataloogi 25% kohta.