Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
637378teosed 50752kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Paul Delvaux nõudluse ja külastajate statistika

1897 – 1994

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Delvaux lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Paul Delvaux: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Paul Delvaux viimase 12 kuu jooksul on A SirenIn Full Moonlight: 4800 vaatlemist, mis moodustab 13% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: 1944 Unustav haikumine suremusest ja ihast 173 x 199 cm Magav Venus ja Öine rong. Paul Delvaux kogus kokku 29100 külastust, millest 6300 artistile kuuluvatel lehtedel ja 22800 üksikpõhtide lehtedel. Jälleenpakkumine langes: külastused vähenesid 12% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 17000 külastusega. Ostjad sirvivad prantsuse (50%), inglise (10%) ja hollandi (10%) keeles. Huvitav on peamiselt Belgia (79%), Lõuna-Korea (6%) ja Austria (3%) riikidest. Ostjad sirvivad arvutid (76%), telefonid (21%) ja seadmed (4%) Ostjad eelistavad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): seda on 53% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 20% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Paul Delvaux teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Paul Delvaux 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4800 külastust · 12,9%
  2. 1944

Unustav haikumine suremusest ja ihast

173 x 199 cm

Magav Venus 2 1944 Unustav haikumine suremusest ja ihast 173 x 199 cm Magav Venus, 1944 3200 külastust · 8,6%
  3. Öine rong 3 Öine rong, 1947 2500 külastust · 6,7%
  4. Paul Delvaux

Paul Delvaux'i «Magav Venus» (1943) on võrreldes teoseid armastavate kunstisõpradele ja kollektsionääridele kutsetunneva õlimaal, mis viib vaatajad unenäolisse maailma, kus klassikaline ilu kohtub sürrealistliku intriigiga. See lummatu teos 4 Paul Delvaux Paul Delvaux'i «Magav Venus» (1943) on võrreldes teoseid armastavate kunstisõpradele ja kollektsionääridele kutsetunneva õlimaal, mis viib vaatajad unenäolisse maailma, kus klassikaline ilu kohtub sürrealistliku intriigiga. See lummatu teos, 1943 1600 külastust · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 külastust · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 külastust · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 külastust · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 külastust · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 külastust · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 külastust · 1,6%

Kui palju huvi Paul Delvaux on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100700
Jul 2026180015200
Aug 20266005400
Sept 202638001500

Kui tihti vaadatakse Paul Delvaux maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Paul Delvaux maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
1944 Unustav haikumine sur…000000000140000
Öine rong0000000009004000
Paul Delvaux Paul Delvaux'…0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Paul Delvaux sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2200075,6%
telefonid600020,6%
seadmed11003,8%

Milles keeles Paul Delvaux ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
prantsuse290050,0%
inglise60010,3%
hollandi60010,3%
korea4006,9%
rootsi4006,9%
hispaania3005,2%
itaalia2003,4%
tšehhi1001,7%
saksa1001,7%
portugali1001,7%

Kuidas on Paul Delvaux päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
laup. 26 Sept700
pühap. 27 Sept1600
esmasp. 28 Sept1500
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept900
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt900
esmasp. 5 Okt400
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt700
teisip. 13 Okt3900
kolmap. 14 Okt1200
neljap. 15 Okt600
reede 16 Okt500
laup. 17 Okt (ennust)1000
pühap. 18 Okt (ennust)2000
esmasp. 19 Okt (ennust)1500
teisip. 20 Okt (ennust)2600
kolmap. 21 Okt (ennust)1400
neljap. 22 Okt (ennust)600
reede 23 Okt (ennust)800
laup. 24 Okt (ennust)1100
pühap. 25 Okt (ennust)2200
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)2900
kolmap. 28 Okt (ennust)1500
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)900
laup. 31 Okt (ennust)1100
pühap. 1 Nov (ennust)2400
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)3100
kolmap. 4 Nov (ennust)1600
neljap. 5 Nov (ennust)700
reede 6 Nov (ennust)900

Paul Delvaux: korduvad küsimused

Millised Paul Delvaux maalid on kõige otsitud?

A SirenIn Full Moonlight on eduridas 4800 külastusega (13% Paul Delvaux vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Paul Delvaux interest on?

29100 külastust ka twelve kuus: 6300 kunstniku lehel ja 22800 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Paul Delvaux sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (76%), telefonid (21%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 76% külastustest.

Mille keelt Paul Delvaux külastajad kasutavad?

prantsuse (50%), inglise (10%) ja hollandi (10%). Kõige populaarsem keel on prantsuse osalusel 50%.

Millist tüüpi maale Paul Delvaux ostjad eelistavad?

Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 53% külastustest kogu kataloogi 20% kohta.