Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646759teosed 53420kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Paul Klee Mida ostjad vaatavad

1879 – 1940

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Klee lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Paul Klee: ostjate vaade

Ostjad avavad teoseid Twittering Machine rohkem kui üht teist kunstniku Paul Klee teost: 12 kuuga on neid külastatud 7800 korda, mis moodustab 4% kogukogusest. Järgnevad Parnassusele ja Flora on sand. Paul Klee sai kokku 213000 külastust: 42800 kunstniku lehel ja 170200 tablidel. Trend on positiivne: Sept 2026 oli 81% rohkem külastusi kui Aug 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 120700 külastust. Nad sirvivavad inglise (30%), korea (10%) ja hispaania (8%) keeles. Nad tulevad riigidest Ameerika Ühendriigid (12%), Lõuna-Korea (8%) ja Prantsusmaa (5%). Külastused seadmete kaupa: arvutid (70%), telefonid (26%) ja seadmed (4%). Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Rahu ja sereniteit (Lütlus) saab 30% külastustest, kuid moodustab vaid 15% kataloogist.

Paul Klee: 10 teost, mida ostjad esimesena vaadavad

Paul Klee kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.

  1. Twittering Machine 1 Twittering Machine 7800 külastust · 4,2%
  2. Parnassusele 2 Parnassusele, 1932 6300 külastust · 3,4%
  3. Flora on sand 3 Flora on sand, 1927 3700 külastust · 2,0%
  4. Maastik kollaste lindudega 4 Maastik kollaste lindudega, 1923 3700 külastust · 2,0%
  5. Niili legend 5 Niili legend, 1937 3500 külastust · 1,9%
  6. Southern (Tunisian) Gardens 6 Southern (Tunisian) Gardens 3400 külastust · 1,8%
  7. Fire at Full Moon 7 Fire at Full Moon 2900 külastust · 1,5%
  8. Kaladpilt 8 Kaladpilt, 1925 2400 külastust · 1,3%
  9. Roosapüha 9 Roosapüha, 1920 2300 külastust · 1,2%
  10. Punakasane ja lilla-kollane rütmid 10 Punakasane ja lilla-kollane rütmid, 1920 2300 külastust · 1,2%

Kuidas Paul Klee lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Ava statistika
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261006200
Jul 202612900107800
Aug 20261160019000
Sept 20261820037200

Kuidas Paul Klee maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Paul Klee maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Ava statistika
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Uus ingel000000000000
Twittering Machine00000000019008004000
Parnassusele00000000016006002800
Niili legend00000000010002002100
Flora on sand00000000010008001500
Maastik kollaste lindudega0000000002100200700
Kaladpilt0000000001300600200
With the eagle0000000002000100
In the Style of Kairouan0000000001002000
Roosapüha0000000008002001100

Milline on Paul Klee sihtrühma seadmete jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Ava statistika
SeadeKülastusedJaga
arvutid15010070,5%
telefonid5460025,6%
seadmed83003,9%

Milles keeles Paul Klee ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Ava statistika
KeelKülastusedJaga
inglise490030,2%
korea170010,5%
hispaania13008,0%
portugali10006,2%
vene8004,9%
hollandi7004,3%
prantsuse6003,7%
poola6003,7%
serbia6003,7%
saksa5003,1%

Kui palju külastusi päevas Paul Klee saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Ava statistika
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt2600
teisip. 6 Okt2700
kolmap. 7 Okt3400
neljap. 8 Okt2900
reede 9 Okt3400
laup. 10 Okt3500
pühap. 11 Okt2400
esmasp. 12 Okt4600
teisip. 13 Okt5500
kolmap. 14 Okt3700
neljap. 15 Okt2500
reede 16 Okt3800
laup. 17 Okt3300
pühap. 18 Okt1900
esmasp. 19 Okt4200
teisip. 20 Okt10300
kolmap. 21 Okt4400
neljap. 22 Okt3600
reede 23 Okt3200
laup. 24 Okt3700
pühap. 25 Okt3400
esmasp. 26 Okt (ennust)5500
teisip. 27 Okt (ennust)8900
kolmap. 28 Okt (ennust)5500
neljap. 29 Okt (ennust)4300
reede 30 Okt (ennust)5000
laup. 31 Okt (ennust)5000
pühap. 1 Nov (ennust)3700
esmasp. 2 Nov (ennust)6100
teisip. 3 Nov (ennust)9900
kolmap. 4 Nov (ennust)6100
neljap. 5 Nov (ennust)4800
reede 6 Nov (ennust)5500
laup. 7 Nov (ennust)5600
pühap. 8 Nov (ennust)4100
esmasp. 9 Nov (ennust)6600
teisip. 10 Nov (ennust)10700
kolmap. 11 Nov (ennust)6700
neljap. 12 Nov (ennust)5200
reede 13 Nov (ennust)6000
laup. 14 Nov (ennust)6100
pühap. 15 Nov (ennust)4500

Teel Paul Klee kohta AllPaintingsStore.com platvormil

Milline Paul Klee maalide kõige enam külastatakse?

Twittering Machine: 7800 vaatlemist, 4% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

Mis on Paul Klee siia külastavate inimeste arv?

213000 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 42800 kunstniku lehel ja 170200 tablidel.

Milleid seadmeid Paul Klee külastajad kasutavad?

Külastuste jaotus on arvutid (70%), telefonid (26%) ja seadmed (4%); kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 70%.

Milles keeles ostjad Paul Klee kohta loevad?

Keeles inglise (30%), korea (10%) ja hispaania (8%). inglise: 30%.

Milline Paul Klee stiilis maal attracts ostjaid?

Rahu ja sereniteit (Lütlus) maalid: 30% külastustest, 15% kataloogist.