Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Schofield lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Paul Schofield: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Paul Schofield viimase 12 kuu jooksul on To Work, Orange I: 100 vaatlemist, mis moodustab 8% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Remembrance ja Self Portrait. Paul Schofield kogus kokku 2100 külastust, millest 900 artistile kuuluvatel lehtedel ja 1200 üksikpõhtide lehtedel. Hu peakkuas: Jul 2026, 1900 külastusega. Külastajad eelistavad Õrna (Kontrast): 50% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 24% osa.
Külastajate poolt kõige enam avatud 10 maali kunstnikult Paul Schofield
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Paul Schofield 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
To Work, Orange I, 2009
100 külastust · 8,3%
-
2
Remembrance, 2010
100 külastust · 8,3%
-
3
Self Portrait, 2006
100 külastust · 8,3%
-
4
Pulling, 2008
100 külastust · 8,3%
-
5
Gathering, 2008
100 külastust · 8,3%
-
6
Robin III
100 külastust · 8,3%
-
7
Christmas V
100 külastust · 8,3%
-
8
Christmas III
100 külastust · 8,3%
-
9
Snowy Owls
100 külastust · 8,3%
-
10
William, 2011
100 külastust · 8,3%
Kui palju huvi Paul Schofield on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Paul Schofield maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maalid Paul Schofield külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 22,0% | 8,3% |
| Pehme varjund | 26,0% | 16,7% |
| Kerge luminants | 26,0% | 33,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 24,0% | 33,3% |
| Valgusrikas | 2,0% | 8,3% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 72,0% | 66,7% |
| Kerge värvitoon | 12,0% | 8,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 10,0% | 16,7% |
| Selge värvitoimivus | 6,0% | 8,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 69,6% | 75,0% |
| Tume | 8,7% | 25,0% |
| Monokroomne | 17,4% | 0,0% |
| Maapõhine | 4,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 70,0% | 58,3% |
| Tasakaalustatud | 20,0% | 25,0% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 16,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 32,0% | 8,3% |
| Õrna | 24,0% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 8,3% |
| Erilugus | 24,0% | 25,0% |
| Kõrge kontrast | 12,0% | 8,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 36,0% | 33,3% |
| Õrnalt segatud palett | 18,0% | 8,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 22,0% | 16,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 18,0% | 33,3% |
| Ühtne palett | 6,0% | 8,3% |
Millised Paul Schofield maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Down the Mine IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Mine II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welcome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mine Shaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sorting I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saltom, 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Pit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Miners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Mine V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colliery, Grey III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Paul Schofield külastajad sirvivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Paul Schofield päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
Paul Schofield: korduvad küsimused
Millised Paul Schofield maalid on kõige otsitud?
- To Work, Orange I on eduridas 100 külastusega (8% Paul Schofield vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.
Kuidas Paul Schofield interest on?
- 2100 külastust ka twelve kuus: 900 kunstniku lehel ja 1200 üksikate tablodeite lehel.
Millist tüüpi maale Paul Schofield külastajad eelistavad?
- Õrna (Kontrast): 50% külastustest kogu kataloogi 24% kohta.