Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Pierre-Eugène Montézin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Pierre-Eugène Montézin: olulised näitmed
Village under the Rain on kunstniku Pierre-Eugène Montézin kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 100 külastust, mis moodustab 10% kunstniku kogukavast. Järgnevad Hay mowing ja The road. Kokku 1200 külastust: 300 kunstniku lehel ja 900 tablade juures. 100% langenemine perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Parim kuu: Jul 2026 (900 külastust). Kerge värvitoon (Värvitoit) on eelistatud stiil: 60% külastustest ja 36% kataloogist.
Top 10 Pierre-Eugène Montézin teost vaatamiste arvul
Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Pierre-Eugène Montézin maali kõige enam vaadeldud teos.
-
1
Village under the Rain
100 külastust · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 külastust · 10,0%
-
3
The road
100 külastust · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 külastust · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 külastust · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 külastust · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 külastust · 10,0%
-
8
The gear
100 külastust · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 külastust · 10,0%
-
10
The rabbits
100 külastust · 10,0%
Kuidas on Pierre-Eugène Montézin lehe kuudlik liiklus?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita tabelit
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kui palju on Pierre-Eugène Montézin maalariste kuudas liiklust?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida ostjad eelistavad Pierre-Eugène Montézin maalide seas?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita tabelit
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 24,0% | 10,0% |
| Kerge luminants | 60,0% | 70,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,0% | 20,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 14,0% | 10,0% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 60,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 48,0% | 30,0% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 60,0% | 80,0% |
| Maapõhine | 25,0% | 20,0% |
| Tume | 10,0% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 5,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 12,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 76,0% | 80,0% |
| Eerem ja ergas | 12,0% | 20,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 4,0% | 0,0% |
| Õrna | 38,0% | 40,0% |
| Tasakaalustatud | 26,0% | 20,0% |
| Erilugus | 26,0% | 40,0% |
| Kõrge kontrast | 6,0% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 8,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 10,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 56,0% | 70,0% |
| Ühtne palett | 16,0% | 20,0% |
Kuidas Pierre-Eugène Montézin populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita tabelit
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Pierre-Eugène Montézin publiku keelevalisus?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on Pierre-Eugène Montézin päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita tabelit
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 28 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Pierre-Eugène Montézin kohta
Mis on kunstniku Pierre-Eugène Montézin kõige vaadeldavaim maal?
- Village under the Rain, mis on saanud 100 külastust või 10% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.
Kui palju külastusi Pierre-Eugène Montézin saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?
- 1200 viimease zwölf kuuga (300 kunstniku lehel, 900 tablidel).
Kas on olemas Pierre-Eugène Montézin stiili, mida külastajad eelistavad?
- Jah, Kerge värvitoon (Värvitoit): 60% külastustest võrreldes 36% kataloogist.