Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646759teosed 53420kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Pontormo populaarsed teosed ja külastajate statistika

1494 – 1556

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Pontormo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Pontormo: olulised näitmed

Külastus on kunstniku Pontormo kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 2700 külastust, mis moodustab 16% kunstniku kogukavast. Järgnevad Haldardis ja Portrait of Two Friends. Kokku 19200 külastust: 4200 kunstniku lehel ja 15000 tablade juures. Tõus 75% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (14300 külastust). Peamised keeled: itaalia (37%), hollandi (20%) ja hispaania (11%). Pealised riigid: Itaalia (33%), Belgia (10%) ja Hispaania (10%). Seadmete jaotus: arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%) Rahu ja sereniteit (Lütlus) on eelistatud stiil: 41% külastustest ja 0% kataloogist.

Top 10 Pontormo teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Pontormo maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. Külastus 1 Külastus, 1528 2700 külastust · 16,3%
  2. Haldardis 2 Haldardis, 1520 1100 külastust · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 külastust · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 külastust · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 külastust · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 külastust · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 külastust · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 külastust · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 külastust · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 külastust · 1,8%

Kuidas on Pontormo lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026400100
Jul 2026150012800
Aug 20262001400
Sept 20262100700

Kui palju on Pontormo maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Pontormo populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Deposition00000000010000
Külastus000000000900300200
Haldardis000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Birth of John the Baptist0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000

Telefonid või arvutid: kus Pontormo on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid1580082,3%
telefonid270014,1%
seadmed7003,6%

Milline on Pontormo publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
itaalia170037,0%
hollandi90019,6%
hispaania50010,9%
poola4008,7%
tšehhi2004,3%
inglise2004,3%
jaapani2004,3%
slovaki2004,3%
saksa1002,2%
ungari1002,2%

Kui palju on Pontormo päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt500
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt200
neljap. 15 Okt800
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt700
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt300
teisip. 20 Okt200
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt300
reede 23 Okt100
laup. 24 Okt400
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)100
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)300
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)100
kolmap. 4 Nov (ennust)100
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)200
pühap. 8 Nov (ennust)100
esmasp. 9 Nov (ennust)100
teisip. 10 Nov (ennust)100
kolmap. 11 Nov (ennust)0
neljap. 12 Nov (ennust)200
reede 13 Nov (ennust)100
laup. 14 Nov (ennust)200

Küsimused Pontormo kohta

Mis on kunstniku Pontormo kõige vaadeldavaim maal?

Külastus, mis on saanud 2700 külastust või 16% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Pontormo saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

19200 viimease zwölf kuuga (4200 kunstniku lehel, 15000 tablidel).

Kas Pontormo esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 82%.

Milliseid keeli Pontormo veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

itaalia (37%), hollandi (20%) ja hispaania (11%). Enamasti kasutatakse keelt itaalia osalusel 37%.

Kas on olemas Pontormo stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Rahu ja sereniteit (Lütlus): 41% külastustest võrreldes 0% kataloogist.