Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Raphael Soyer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Raphael Soyer: külastajate vaade
Külastajad avavad teose Passerby rohkem kui üht teist Raphael Soyer maali: 12 kuuga on seda vaadatud 900 korda, mis moodustab 35% kogukogusest. Järgnevad Farewell to Lincoln Square (Pedestrians) ja Portraits At A Party. Raphael Soyer sai kokku 2200 külastust: 900 kunstniku lehel ja 1300 tablidel. Trend on positiivne: Okt 2026 oli 800% rohkem külastusi kui Sept 2026. Parim kuu oli Jul 2026: 1000 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Maapõhine (Väripalett) saab 71% külastustest, kuid moodustab vaid 28% kataloogist.
Raphael Soyer: 10 teost, mida külastajad esimesena vaadavad
Raphael Soyer kõige külastatumad 10 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.
-
1
Passerby
900 külastust · 34,6%
-
2
Farewell to Lincoln Square (Pedestrians), 1959
300 külastust · 11,5%
-
3
Portraits At A Party, 1974
200 külastust · 7,7%
-
4
Hopper, Edward, Portrait Of, 1965
200 külastust · 7,7%
-
5
The Artist's Parents, 1932
200 külastust · 7,7%
-
6
Study for Woman With Plant, 1965
200 külastust · 7,7%
-
7
Baskin, Leonard, Portrait Of, 1965
100 külastust · 3,8%
-
8
Soyer, Moses, Portrait Of, 1965
100 külastust · 3,8%
-
9
Portrait of David Burliuk, 1940
100 külastust · 3,8%
-
10
Two Girls, 1931
100 külastust · 3,8%
Kuidas Raphael Soyer lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Ava statistika
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 700 | 200 |
Kuidas Raphael Soyer maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised Raphael Soyer maalid vastavad ära külastajate valikuid?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Ava statistika
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 18,4% | 50,0% |
| Pehme varjund | 16,3% | 15,4% |
| Kerge luminants | 22,4% | 19,2% |
| Valgusrikas tasakaal | 20,4% | 15,4% |
| Valgusrikas | 22,4% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 46,9% | 53,8% |
| Kerge värvitoon | 18,4% | 19,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 30,6% | 26,9% |
| Selge värvitoimivus | 4,1% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 56,4% | 29,2% |
| Maapõhine | 28,2% | 70,8% |
| Monokroomne | 10,3% | 0,0% |
| Tume | 2,6% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 2,6% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 46,9% | 53,8% |
| Tasakaalustatud | 36,7% | 42,3% |
| Eerem ja ergas | 16,3% | 3,9% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 34,7% | 38,5% |
| Õrna | 26,5% | 15,4% |
| Tasakaalustatud | 6,1% | 0,0% |
| Erilugus | 20,4% | 23,1% |
| Kõrge kontrast | 12,2% | 23,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 8,2% | 3,9% |
| Õrnalt segatud palett | 8,2% | 11,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,1% | 7,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 26,5% | 57,7% |
| Ühtne palett | 53,1% | 19,2% |
Millised Raphael Soyer maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Ava statistika
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Farewell to Lincoln Square… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Soyer, Moses, Portrait Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in White Blouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Girls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Parents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Mission | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bowery Nocturne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting for the Audition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Raphael Soyer külastajad sirvivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Ava statistika
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 500 | 62,5% |
| jaapani | 200 | 25,0% |
| araabia | 100 | 12,5% |
Kui palju külastusi päevas Raphael Soyer saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Ava statistika
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 100 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 100 |
| reede 23 Okt | 400 |
| laup. 24 Okt | 300 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 100 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 100 |
| pühap. 1 Nov | 100 |
| esmasp. 2 Nov | 200 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 200 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 200 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 100 |
| reede 20 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 200 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
Teel Raphael Soyer kohta AllPaintingsStore.com platvormil
Milline Raphael Soyer maalide kõige enam külastatakse?
- Passerby: 900 vaatlemist, 35% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Mis on Raphael Soyer siia külastavate inimeste arv?
- 2200 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 900 kunstniku lehel ja 1300 tablidel.
Milline Raphael Soyer maali stiil meelitab külastajaid?
- Maapõhine (Väripalett) maalid: 71% külastustest, 28% kataloogist.