Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
637378teosed 50751kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Remedios Varo populaarsed teosed ja külastajate statistika

1908 – 1963

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Remedios Varo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Remedios Varo: olulised näitmed

The call on kunstniku Remedios Varo kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 3500 külastust, mis moodustab 8% kunstniku kogukavast. Järgnevad Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise. Kokku 56400 külastust: 17700 kunstniku lehel ja 38700 tablade juures. Tõus 93% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (25600 külastust). Peamised keeled: itaalia (20%), rootsi (16%) ja hispaania (13%). Pealised riigid: Rootsi (22%), Itaalia (17%) ja Mehhiko (17%). Seadmete jaotus: arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%) Erilugus (Kontrast) on eelistatud stiil: 21% külastustest ja 8% kataloogist.

Top 10 Remedios Varo teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Remedios Varo maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. The call 1 The call 3500 külastust · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3000 külastust · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1800 külastust · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1700 külastust · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1600 külastust · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1300 külastust · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1200 külastust · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1200 külastust · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1100 külastust · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1100 külastust · 2,5%

Kuidas on Remedios Varo lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200400
Jul 2026630019300
Aug 202626007700
Sept 2026860011300

Kui palju on Remedios Varo maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Remedios Varo populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001400

Telefonid või arvutid: kus Remedios Varo on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid3160056,0%
telefonid2230039,5%
seadmed25004,4%

Milline on Remedios Varo publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
itaalia240020,2%
rootsi190016,0%
hispaania160013,4%
inglise140011,8%
portugali130010,9%
vene6005,0%
saksa4003,4%
tšehhi3002,5%
ungari3002,5%
leedu3002,5%

Kui palju on Remedios Varo päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
pühap. 27 Sept1400
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept800
kolmap. 30 Sept600
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt1400
laup. 3 Okt900
pühap. 4 Okt2700
esmasp. 5 Okt2200
teisip. 6 Okt700
kolmap. 7 Okt2500
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt1300
laup. 10 Okt500
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt1300
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt900
reede 16 Okt1400
laup. 17 Okt2600
pühap. 18 Okt (ennust)1800
esmasp. 19 Okt (ennust)1500
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)1500
laup. 24 Okt (ennust)1400
pühap. 25 Okt (ennust)1900
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)1400
neljap. 29 Okt (ennust)1100
reede 30 Okt (ennust)1600
laup. 31 Okt (ennust)1500
pühap. 1 Nov (ennust)2000
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1400
neljap. 5 Nov (ennust)1200
reede 6 Nov (ennust)1600
laup. 7 Nov (ennust)1600

Küsimused Remedios Varo kohta

Mis on kunstniku Remedios Varo kõige vaadeldavaim maal?

The call, mis on saanud 3500 külastust või 8% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Remedios Varo saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

56400 viimease zwölf kuuga (17700 kunstniku lehel, 38700 tablidel).

Kas Remedios Varo esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 56%.

Milliseid keeli Remedios Varo veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

itaalia (20%), rootsi (16%) ja hispaania (13%). Enamasti kasutatakse keelt itaalia osalusel 20%.

Kas on olemas Remedios Varo stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Erilugus (Kontrast): 21% külastustest võrreldes 8% kataloogist.