Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Robert Tatin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Robert Tatin: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Robert Tatin viimase 12 kuu jooksul on Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches: 400 vaatlemist, mis moodustab 8% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Arcane VI ja La Belle Epoque. Robert Tatin kogus kokku 4900 külastust, millest 1300 artistile kuuluvatel lehtedel ja 3600 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 200% suurena perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 3200 külastusega. Külastajad sirgis arvutid (65%), telefonid (33%) ja seadmed (2%) Külastajad eelistavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 73% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 64% osa.
Külastajate poolt kõige enam avatud 10 maali kunstnikult Robert Tatin
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Robert Tatin 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 külastust · 7,8%
-
2
Arcane VI
400 külastust · 7,8%
-
3
La Belle Epoque
400 külastust · 7,8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 külastust · 5,9%
-
5
Coup de Tête
300 külastust · 5,9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 külastust · 5,9%
-
7
Lunaison
200 külastust · 3,9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 külastust · 3,9%
-
9
Le Cirque
200 külastust · 3,9%
-
10
Men Dü
200 külastust · 3,9%
Kui palju huvi Robert Tatin on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2700 |
| Aug 2026 | 200 | 700 |
| Sept 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 200 |
Kui tihti vaadatakse Robert Tatin maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maalid Robert Tatin külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,0% | 5,9% |
| Pehme varjund | 64,0% | 72,5% |
| Kerge luminants | 26,0% | 21,6% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 42,0% | 41,2% |
| Kerge värvitoon | 34,0% | 35,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 23,5% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 93,9% | 89,3% |
| Tume | 3,0% | 7,1% |
| Neutraalsed toonid | 3,0% | 3,6% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 44,0% | 45,1% |
| Tasakaalustatud | 56,0% | 54,9% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 4,0% | 2,0% |
| Õrna | 14,0% | 13,7% |
| Tasakaalustatud | 16,0% | 11,8% |
| Erilugus | 30,0% | 37,2% |
| Kõrge kontrast | 36,0% | 35,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 42,0% | 43,1% |
| Õrnalt segatud palett | 18,0% | 7,8% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 13,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 22,0% | 29,4% |
| Ühtne palett | 8,0% | 5,9% |
Millised Robert Tatin maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid külastajad Robert Tatin sirvimiseks kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata andmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3200 | 65,3% |
| telefonid | 1600 | 32,7% |
| seadmed | 100 | 2,0% |
Milles keeles Robert Tatin külastajad sirvivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata andmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 300 | 100,0% |
Kuidas on Robert Tatin päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 100 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 100 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 1000 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 200 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Robert Tatin: korduvad küsimused
Millised Robert Tatin maalid on kõige otsitud?
- Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches on eduridas 400 külastusega (8% Robert Tatin vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.
Kuidas Robert Tatin interest on?
- 4900 külastust ka twelve kuus: 1300 kunstniku lehel ja 3600 üksikate tablodeite lehel.
Millel seadmetel külastajad Robert Tatin sirgavad?
- Külastajad sirvivad arvutid (65%), telefonid (33%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem seade on arvutid, millega tehakoon 65% külastustest.
Millist tüüpi maale Robert Tatin külastajad eelistavad?
- Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 73% külastustest kogu kataloogi 64% kohta.