Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646759teosed 53420kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Sandro Botticelli populaarsed teosed ja külastajate statistika

1445 – 1510

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Sandro Botticelli lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Sandro Botticelli: olulised näitmed

Experience Sandro Botticelli’s ‘Birth of Venus’! A Renaissance masterpiece showcasing classical beauty & grace. Own a stunning reproduction of this iconic artwork – timeless elegance awaits. The Birth of Venus artworks_database /en/art/sandro-botticell on kunstniku Sandro Botticelli kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 69700 külastust, mis moodustab 16% kunstniku kogukavast. Järgnevad Primavera - Peemärk ja Venus sünd. Kokku 437600 külastust: 34000 kunstniku lehel ja 403600 tablade juures. 12% langenemine perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (230300 külastust). Peamised keeled: inglise (28%), itaalia (20%) ja saksa (9%). Pealised riigid: Itaalia (21%), Ameerika Ühendriigid (14%) ja Prantsusmaa (8%). Seadmete jaotus: arvutid (54%), telefonid (40%) ja seadmed (5%) Eeteerline (Emotsionaalne toon) on eelistatud stiil: 21% külastustest ja 0% kataloogist.

Top 10 Sandro Botticelli teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Sandro Botticelli maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. Experience Sandro Botticelli’s ‘Birth of Venus’! A Renaissance masterpiece showcasing classical beauty & grace. Own a stunning reproduction of this iconic artwork – timeless elegance awaits.

The Birth of Venus

artworks_database

/en/art/sandro-botticell 1 Experience Sandro Botticelli’s ‘Birth of Venus’! A Renaissance masterpiece showcasing classical beauty & grace. Own a stunning reproduction of this iconic artwork – timeless elegance awaits. The Birth of Venus artworks_database /en/art/sandro-botticell, 1485 69700 külastust · 15,6%
  2. Primavera - Peemärk 2 Primavera - Peemärk 22800 külastust · 5,1%
  3. Venus sünd 3 Venus sünd, 1486 22500 külastust · 5,1%
  4. Apelles Üüri 4 Apelles Üüri, 1495 14400 külastust · 3,2%
  5. Madonna ja laps koos inglasega 5 Madonna ja laps koos inglasega, 1470 10900 külastust · 2,4%
  6. Venus ja kolm Graatsia kingituste esitamas noorukelle 6 Venus ja kolm Graatsia kingituste esitamas noorukelle 10900 külastust · 2,4%
  7. Venus ja Mars 7 Venus ja Mars 10500 külastust · 2,4%
  8. Imelise Jeesuse Maari ja Joosefi Päev 8 Imelise Jeesuse Maari ja Joosefi Päev, 1500 10100 külastust · 2,3%
  9. Primavera 9 Primavera, 1482 9500 külastust · 2,1%
  10. Venus and the Graces Offering Gifts to a Young Girl 10 Venus and the Graces Offering Gifts to a Young Girl, 1483 8400 külastust · 1,9%

Kuidas on Sandro Botticelli lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262006700
Jul 202612400217900
Aug 2026890097800
Sept 20261250081200

Kui palju on Sandro Botticelli maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Sandro Botticelli populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Experience Sandro Botticell…00000000100208002330018300
Primavera000000000440021001900
Venus ja Mars000000000260016002000
Maagia kummardamine000000000210021001300
Apelles Üüri00000000300790039001200
Pallas and Centaur0000000003001000
Madonna Magnificat0000000008001300100
Imelise Jeesuse Maari ja Jo…000000000400027002700
Portrait Of A Young Woman000000000000
Immariline Jumalanna ja lap…000000000000

Telefonid või arvutid: kus Sandro Botticelli on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid23710054,2%
telefonid17700040,4%
seadmed235005,4%

Milline on Sandro Botticelli publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
inglise830027,6%
itaalia590019,6%
saksa28009,3%
prantsuse28009,3%
hispaania23007,6%
vene14004,7%
jaapani11003,7%
soome7002,3%
portugali7002,3%
korea6002,0%

Kui palju on Sandro Botticelli päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt5000
teisip. 6 Okt6600
kolmap. 7 Okt8600
neljap. 8 Okt5900
reede 9 Okt5900
laup. 10 Okt5500
pühap. 11 Okt7700
esmasp. 12 Okt9500
teisip. 13 Okt8800
kolmap. 14 Okt7500
neljap. 15 Okt8600
reede 16 Okt6500
laup. 17 Okt4900
pühap. 18 Okt7600
esmasp. 19 Okt8600
teisip. 20 Okt11200
kolmap. 21 Okt9600
neljap. 22 Okt12000
reede 23 Okt5400
laup. 24 Okt6300
pühap. 25 Okt6900
esmasp. 26 Okt (ennust)9700
teisip. 27 Okt (ennust)11100
kolmap. 28 Okt (ennust)10700
neljap. 29 Okt (ennust)11100
reede 30 Okt (ennust)7400
laup. 31 Okt (ennust)7000
pühap. 1 Nov (ennust)9300
esmasp. 2 Nov (ennust)10400
teisip. 3 Nov (ennust)12000
kolmap. 4 Nov (ennust)11600
neljap. 5 Nov (ennust)12000
reede 6 Nov (ennust)8000
laup. 7 Nov (ennust)7500
pühap. 8 Nov (ennust)10000
esmasp. 9 Nov (ennust)11100
teisip. 10 Nov (ennust)12800
kolmap. 11 Nov (ennust)12300
neljap. 12 Nov (ennust)12700
reede 13 Nov (ennust)8500
laup. 14 Nov (ennust)8000
pühap. 15 Nov (ennust)10700

Küsimused Sandro Botticelli kohta

Mis on kunstniku Sandro Botticelli kõige vaadeldavaim maal?

Experience Sandro Botticelli’s ‘Birth of Venus’! A Renaissance masterpiece showcasing classical beauty & grace. Own a stunning reproduction of this iconic artwork – timeless elegance awaits. The Birth of Venus artworks_database /en/art/sandro-botticell, mis on saanud 69700 külastust või 16% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Sandro Botticelli saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

437600 viimease zwölf kuuga (34000 kunstniku lehel, 403600 tablidel).

Kas Sandro Botticelli esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (54%), telefonid (40%) ja seadmed (5%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 54%.

Milliseid keeli Sandro Botticelli veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

inglise (28%), itaalia (20%) ja saksa (9%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 28%.

Kas on olemas Sandro Botticelli stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Eeteerline (Emotsionaalne toon): 21% külastustest võrreldes 0% kataloogist.