Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449564teosed 30613kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

Titaan Ramsay Peale Ii nõudluse ja külastajate statistika

1799 – 1885

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Titaan Ramsay Peale Ii lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Titaan Ramsay Peale Ii: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Titaan Ramsay Peale Ii viimase 12 kuu jooksul on Diana ja Akteon: 2100 vaatlemist, mis moodustab 4% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Portrait of Jacopo Strada ja Ära mineeni. Titaan Ramsay Peale Ii kogus kokku 66100 külastust, millest 23300 artistile kuuluvatel lehtedel ja 42800 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 8% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 34900 külastusega. Ostjad sirvivad inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%) keeles. Ostjad sirvivad arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%) Ostjad eelistavad Elegantne (Lütlus): seda on 47% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 34% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Titaan Ramsay Peale Ii teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Titaan Ramsay Peale Ii 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Diana ja Akteon 1 Diana ja Akteon, 1556 2100 külastust · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1800 külastust · 3,8%
  3. Ära mineeni 3 Ära mineeni, 1514 1800 külastust · 3,8%
  4. Veronim 4 Veronim, 1560 1700 külastust · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1700 külastust · 3,6%
  6. Venüs Anadyomène 6 Venüs Anadyomène, 1520 1300 külastust · 2,8%
  7. Andriani bacchanalia 7 Andriani bacchanalia, 1524 1200 külastust · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1200 külastust · 2,5%
  9. Valge naise portret 9 Valge naise portret, 1561 1100 külastust · 2,3%
  10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1000 külastust · 2,1%

Kui palju huvi Titaan Ramsay Peale Ii on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001700
Jul 2026760027300
Aug 202678006300
Sept 202677007500

Kui tihti vaadatakse Titaan Ramsay Peale Ii maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Titaan Ramsay Peale Ii maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Püha perekond pastoriga0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Madonna Aldobrandini000000002006000100
Mees sõrguga000000000200200100
Vendramini pere000000000300100200
Nümf ja pastori0000000003000100
Diana ja Akteon000000000700400900
Veronim000000000600300800
Venus peegli ees000000000200400300
Tüdruk karvaga000000000300300100

Milleid seadmeid kasutavad ostjad Titaan Ramsay Peale Ii sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid4850073,4%
telefonid1520023,0%
seadmed24003,6%

Milles keeles Titaan Ramsay Peale Ii ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
inglise330045,8%
hispaania80011,1%
bulgaaria6008,3%
vene6008,3%
poola4005,6%
korea3004,2%
saksa1001,4%
pärsia1001,4%
soome1001,4%
horvaatia1001,4%

Kuidas on Titaan Ramsay Peale Ii päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept300
teisip. 22 Sept600
kolmap. 23 Sept600
neljap. 24 Sept400
reede 25 Sept600
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept600
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept600
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt500
reede 2 Okt200
laup. 3 Okt700
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt800
neljap. 8 Okt1100
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt (ennust)700
teisip. 13 Okt (ennust)700
kolmap. 14 Okt (ennust)1000
neljap. 15 Okt (ennust)1000
reede 16 Okt (ennust)900
laup. 17 Okt (ennust)800
pühap. 18 Okt (ennust)1100
esmasp. 19 Okt (ennust)700
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1100
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)900
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)1200
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)1200
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)1000
pühap. 1 Nov (ennust)1300

Titaan Ramsay Peale Ii: korduvad küsimused

Millised Titaan Ramsay Peale Ii maalid on kõige otsitud?

Diana ja Akteon on eduridas 2100 külastusega (4% Titaan Ramsay Peale Ii vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas Titaan Ramsay Peale Ii interest on?

66100 külastust ka twelve kuus: 23300 kunstniku lehel ja 42800 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad Titaan Ramsay Peale Ii sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 73% külastustest.

Mille keelt Titaan Ramsay Peale Ii külastajad kasutavad?

inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%). Kõige populaarsem keel on inglise osalusel 46%.

Millist tüüpi maale Titaan Ramsay Peale Ii ostjad eelistavad?

Elegantne (Lütlus): 47% külastustest kogu kataloogi 34% kohta.