Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Vaclav Vytlacil lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Vaclav Vytlacil: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Vaclav Vytlacil viimase 12 kuu jooksul on Abstract Construction, C5: 200 vaatlemist, mis moodustab 29% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Still Life with Grapes, Vase, and Fish ja Abstract Composition [triptych]. Vaclav Vytlacil kogus kokku 700 külastust, millest 100 artistile kuuluvatel lehtedel ja 600 üksikpõhtide lehtedel. Jälleenpakkumine langes: külastused vähenesid 100% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 600 külastusega. Ostjad eelistavad Reflektiivne (Emotsionaalne toon): seda on 100% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 33% osa.
Otsijate kõige enam avatud 6 teost artisti Vaclav Vytlacil teosest
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Vaclav Vytlacil 6 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
Abstract Construction, C5, 1936
200 külastust · 28,6%
-
2
Still Life with Grapes, Vase, and Fish, 1940
100 külastust · 14,3%
-
3
Abstract Composition [triptych], 1937
100 külastust · 14,3%
-
4
Abstract Composition, 1937
100 külastust · 14,3%
-
5
Munich, 1924
100 külastust · 14,3%
-
6
Abstract Composition, 1937
100 külastust · 14,3%
Kui palju huvi Vaclav Vytlacil on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui tihti vaadatakse Vaclav Vytlacil maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maale Vaclav Vytlacil ostjad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Reflektiivne | 33,3% | 100,0% |
| Rahustav | 33,3% | 0,0% |
| Rõõmustav | 33,3% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 15,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 45,0% | 57,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 30,0% | 28,6% |
| Valgusrikas | 10,0% | 14,3% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 70,0% | 57,1% |
| Kerge värvitoon | 5,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 20,0% | 42,9% |
| Selge värvitoimivus | 5,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 65,0% | 57,1% |
| Tasakaalustatud | 30,0% | 42,9% |
| Eerem ja ergas | 5,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 15,0% | 28,6% |
| Erilugus | 25,0% | 28,6% |
| Kõrge kontrast | 60,0% | 42,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 35,0% | 28,6% |
| Õrnalt segatud palett | 20,0% | 14,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 5,0% | 28,6% |
| Värvide tugev ühtsus | 15,0% | 14,3% |
| Ühtne palett | 25,0% | 14,3% |
Millised Vaclav Vytlacil maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Positano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit and G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Grapes, Vas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abstract Composition [tript… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Figures in Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abstract Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Soft Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Vaclav Vytlacil ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Vaclav Vytlacil päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 100 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 100 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Vaclav Vytlacil: korduvad küsimused
Millised Vaclav Vytlacil maalid on kõige otsitud?
- Abstract Construction, C5 on eduridas 200 külastusega (29% Vaclav Vytlacil vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 6.
Kuidas Vaclav Vytlacil interest on?
- 700 külastust ka twelve kuus: 100 kunstniku lehel ja 600 üksikate tablodeite lehel.
Millist tüüpi maale Vaclav Vytlacil ostjad eelistavad?
- Reflektiivne (Emotsionaalne toon): 100% külastustest kogu kataloogi 33% kohta.