Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Von Luerzer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Von Luerzer: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Von Luerzer viimase 12 kuu jooksul on Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting): 400 vaatlemist, mis moodustab 12% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Lake Chelan, (painting) ja Lions, (painting). Von Luerzer kogus kokku 3400 külastust, millest 400 artistile kuuluvatel lehtedel ja 3000 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 100% suurena perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 3100 külastusega. Ostjad sirvivad arvutid (91%) ja telefonid (9%) Ostjad eelistavad Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): seda on 59% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 45% osa.
Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Von Luerzer teosest
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Von Luerzer 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting)
400 külastust · 12,5%
-
2
Lake Chelan, (painting)
300 külastust · 9,4%
-
3
Lions, (painting), 1906
200 külastust · 6,2%
-
4
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho St. Joe River, (painting)
200 külastust · 6,2%
-
5
Redwood Forest Fallen Monarch , (painting), 1904
200 külastust · 6,2%
-
6
Redwood Forest Two Sentinels , (painting), 1904
200 külastust · 6,2%
-
7
South Dakota Badlands, (painting), 1900
200 külastust · 6,2%
-
8
Caliverus Grove, (painting), 1905
200 külastust · 6,2%
-
9
Waterfall, (painting), 1900
200 külastust · 6,2%
-
10
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Moonrise Over Lead Colored Coeur d'Alene River, (painting)
200 külastust · 6,2%
Kui palju huvi Von Luerzer on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Von Luerzer maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maale Von Luerzer ostjad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 4,8% | 3,1% |
| Pehme varjund | 40,5% | 21,9% |
| Kerge luminants | 45,2% | 59,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 9,5% | 15,6% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 97,6% | 100,0% |
| Kerge värvitoon | 2,4% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 0,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 100,0% | 100,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 9,5% | 18,8% |
| Tasakaalustatud | 11,9% | 0,0% |
| Erilugus | 35,7% | 46,9% |
| Kõrge kontrast | 42,9% | 34,4% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,8% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 35,7% | 40,6% |
| Värvide tugev ühtsus | 50,0% | 50,0% |
| Ühtne palett | 9,5% | 9,4% |
Millised Von Luerzer maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panorama of Lake Coeur d'Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cabinet Gorge, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woods, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Scene with Elk in Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (Rocky Creek and Observatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolith, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Rocks, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caliverus Grove, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Cliffs, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid kasutavad ostjad Von Luerzer sirvimiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata andmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3100 | 91,2% |
| telefonid | 300 | 8,8% |
Milles keeles Von Luerzer ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata andmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Kuidas on Von Luerzer päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 200 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
Von Luerzer: korduvad küsimused
Millised Von Luerzer maalid on kõige otsitud?
- Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting) on eduridas 400 külastusega (12% Von Luerzer vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.
Kuidas Von Luerzer interest on?
- 3400 külastust ka twelve kuus: 400 kunstniku lehel ja 3000 üksikate tablodeite lehel.
Millel seadmetel ostjad Von Luerzer sirivad?
- Ostjad sirvivad arvutid (91%) ja telefonid (9%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 91% külastustest.
Millist tüüpi maale Von Luerzer ostjad eelistavad?
- Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 59% külastustest kogu kataloogi 45% kohta.