Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646446teosed 53409kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Willem De Kooning populaarsed teosed ja külastajate statistika

1904 – 1997

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Willem De Kooning lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Willem De Kooning: olulised näitmed

Naiste I on kunstniku Willem De Kooning kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 11800 külastust, mis moodustab 37% kunstniku kogukavast. Järgnevad Kaevamine ja Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). Kokku 38700 külastust: 21000 kunstniku lehel ja 17700 tablade juures. 12% langenemine perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (16100 külastust). Peamised keeled: inglise (27%), prantsuse (16%) ja itaalia (11%). Pealised riigid: Prantsusmaa (24%), Ameerika Ühendriigid (12%) ja Itaalia (8%). Seadmete jaotus: arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%) Tume (Väripalett) on eelistatud stiil: 55% külastustest ja 17% kataloogist.

Top 10 Willem De Kooning teost vaatamiste arvul

Reiting põhjal, mis määratakse viimase 12 kuu jooksul AllPaintingsStore.com lehel, mitte kataloogipunete järgi. 1. koht on Willem De Kooning maali kõige enam vaadeldud teos.

  1. Naiste I 1 Naiste I, 1952 11800 külastust · 37,0%
  2. Kaevamine 2 Kaevamine, 1950 1900 külastust · 6,0%
  3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1000 külastust · 3,1%
  4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1000 külastust · 3,1%
  5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 külastust · 2,8%
  6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 külastust · 2,5%
  7. Puun Neapolis 7 Puun Neapolis 700 külastust · 2,2%
  8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 külastust · 2,2%
  9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 külastust · 1,9%
  10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 külastust · 1,9%

Kuidas on Willem De Kooning lehe kuudlik liiklus?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita tabelit
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100700
Jul 202679008200
Aug 202645007100
Sept 202685001700

Kui palju on Willem De Kooning maalariste kuudas liiklust?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Willem De Kooning populaarseimad maalid kuukaugani toimivad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita tabelit
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naiste I00000000018004200300
Kaevamine000000000100100700
Door to the River00000000004000
Still Life000000000000
Women Singing II00000000000100
Asheville000000000000
Marilyn Monroe0000000002007000
Külastus Tate galeriis0000000001000100
Women singing ii tate galle…00000000010000
Zurich000000000000

Telefonid või arvutid: kus Willem De Kooning on sirvele käinud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita tabelit
SeadeKülastusedJaga
arvutid2330060,2%
telefonid1370035,4%
seadmed17004,4%

Milline on Willem De Kooning publiku keelevalisus?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita tabelit
KeelKülastusedJaga
inglise340026,6%
prantsuse210016,4%
itaalia140010,9%
hispaania8006,2%
korea8006,2%
gruusia7005,5%
jaapani5003,9%
Chinese5003,9%
araabia4003,1%
hollandi4003,1%

Kui palju on Willem De Kooning päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita tabelit
PäevKülastused
teisip. 6 Okt2600
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt1100
pühap. 11 Okt1000
esmasp. 12 Okt1000
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt1000
neljap. 15 Okt1700
reede 16 Okt1100
laup. 17 Okt1400
pühap. 18 Okt1000
esmasp. 19 Okt700
teisip. 20 Okt1000
kolmap. 21 Okt800
neljap. 22 Okt900
reede 23 Okt1400
laup. 24 Okt800
pühap. 25 Okt2300
esmasp. 26 Okt800
teisip. 27 Okt (ennust)1400
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1100
laup. 31 Okt (ennust)1000
pühap. 1 Nov (ennust)1300
esmasp. 2 Nov (ennust)800
teisip. 3 Nov (ennust)1300
kolmap. 4 Nov (ennust)800
neljap. 5 Nov (ennust)1100
reede 6 Nov (ennust)1000
laup. 7 Nov (ennust)1000
pühap. 8 Nov (ennust)1300
esmasp. 9 Nov (ennust)700
teisip. 10 Nov (ennust)1300
kolmap. 11 Nov (ennust)800
neljap. 12 Nov (ennust)1100
reede 13 Nov (ennust)1000
laup. 14 Nov (ennust)1000
pühap. 15 Nov (ennust)1200
esmasp. 16 Nov (ennust)700

Küsimused Willem De Kooning kohta

Mis on kunstniku Willem De Kooning kõige vaadeldavaim maal?

Naiste I, mis on saanud 11800 külastust või 37% vaatamistest. Täielik nimekiri jõuab reede kohale 10.

Kui palju külastusi Willem De Kooning saab saidekontekstis AllPaintingsStore.com?

38700 viimease zwölf kuuga (21000 kunstniku lehel, 17700 tablidel).

Kas Willem De Kooning esitlust vaadatakse rohkem telefonis või arvutis?

Külastuste jaotus on arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%); kõige enam kasutatakse seadet arvutid osalusel 60%.

Milliseid keeli Willem De Kooning veebilehte sirvimiseks kasutatakse?

inglise (27%), prantsuse (16%) ja itaalia (11%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 27%.

Kas on olemas Willem De Kooning stiili, mida külastajad eelistavad?

Jah, Tume (Väripalett): 55% külastustest võrreldes 17% kataloogist.