Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
449514teosed 30612kunstnikud 4658muuseumid 32keeled

William-Adolphe Bouguereau nõudluse ja külastajate statistika

1825 – 1905

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi William-Adolphe Bouguereau lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

William-Adolphe Bouguereau: nõudlus ühe pilkega

AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult William-Adolphe Bouguereau viimase 12 kuu jooksul on Song of the Angels: 3100 vaatlemist, mis moodustab 5% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau ja Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). William-Adolphe Bouguereau kogus kokku 61300 külastust, millest 3200 artistile kuuluvatel lehtedel ja 58100 üksikpõhtide lehtedel. Jälleenpakkumine langes: külastused vähenesid 9% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 38100 külastusega. Ostjad sirvivad arvutid (71%), telefonid (27%) ja seadmed (2%) Ostjad eelistavad Eeterlik (Lütlus): seda on 25% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 0% osa.

Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti William-Adolphe Bouguereau teosest

Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati William-Adolphe Bouguereau 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.

  1. Song of the Angels 1 Song of the Angels, 1881 3100 külastust · 4,8%
  2. The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau 2 The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau, 2026 2700 külastust · 4,2%
  3. Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr) 3 Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr), 1873 2500 külastust · 3,9%
  4. Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 4 Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 2500 külastust · 3,9%
  5. Dante and Virgil 5 Dante and Virgil, 1850 2300 külastust · 3,5%
  6. The Birth of Venus 6 The Birth of Venus 2000 külastust · 3,1%
  7. The Wave 7 The Wave, 1896 1900 külastust · 2,9%
  8. The Nymphaeum 8 The Nymphaeum 1900 külastust · 2,9%
  9. A Soul Brought to Heaven 9 A Soul Brought to Heaven, 1878 1800 külastust · 2,8%
  10. Child at Bath 10 Child at Bath, 1886 1700 külastust · 2,6%

Kui palju huvi William-Adolphe Bouguereau on igal kuul kogunud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata andmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001000
Jul 2026150036600
Aug 2026120010400
Sept 202640010100

Kui tihti vaadatakse William-Adolphe Bouguereau maale?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised William-Adolphe Bouguereau maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata andmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Wave0000000006000700
Biblis000000000700500300
Flora and Zephyr000000000200100100
Dante and Virgil0000000008000100
Dante and Virgil00000000010001000200
The Nut Gatherers00000000020000
Dante and Virgil000000000000
Dante and Virgil000000000000
The Birth of Venus00000000000900
Nymphes et satyre (also kno…0000000001800400100

Milleid seadmeid kasutavad ostjad William-Adolphe Bouguereau sirvimiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata andmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid4330070,6%
telefonid1660027,1%
seadmed14002,3%

Milles keeles William-Adolphe Bouguereau ostjaid veebib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata andmeid
KeelKülastusedJaga
inglise80030,8%
saksa50019,2%
itaalia30011,5%
portugali2007,7%
vene2007,7%
araabia1003,8%
taani1003,8%
hispaania1003,8%
eesti1003,8%
prantsuse1003,8%

Kuidas on William-Adolphe Bouguereau päevased külastajad ja mis on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata andmeid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept700
reede 25 Sept300
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept900
teisip. 29 Sept400
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt800
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt500
esmasp. 12 Okt3300
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt800
neljap. 15 Okt (ennust)1200
reede 16 Okt (ennust)1200
laup. 17 Okt (ennust)1000
pühap. 18 Okt (ennust)500
esmasp. 19 Okt (ennust)2700
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)1300
reede 23 Okt (ennust)1300
laup. 24 Okt (ennust)1100
pühap. 25 Okt (ennust)500
esmasp. 26 Okt (ennust)3200
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)1500
neljap. 29 Okt (ennust)1500
reede 30 Okt (ennust)1500
laup. 31 Okt (ennust)1300
pühap. 1 Nov (ennust)600
esmasp. 2 Nov (ennust)3500
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1700

William-Adolphe Bouguereau: korduvad küsimused

Millised William-Adolphe Bouguereau maalid on kõige otsitud?

Song of the Angels on eduridas 3100 külastusega (5% William-Adolphe Bouguereau vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.

Kuidas William-Adolphe Bouguereau interest on?

61300 külastust ka twelve kuus: 3200 kunstniku lehel ja 58100 üksikate tablodeite lehel.

Millel seadmetel ostjad William-Adolphe Bouguereau sirivad?

Ostjad sirvivad arvutid (71%), telefonid (27%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 71% külastustest.

Millist tüüpi maale William-Adolphe Bouguereau ostjad eelistavad?

Eeterlik (Lütlus): 25% külastustest kogu kataloogi 0% kohta.