Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Yves Tanguy lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Yves Tanguy: nõudlus ühe pilkega
AllPaintingsStore.com kõige vaadelum teos kunstnikult Yves Tanguy viimase 12 kuu jooksul on Lõplikumatu jagatavus: 2100 vaatlemist, mis moodustab 27% kunstniku kogukaadete kogusummast. Järgmine nõudlus: Aeglaselt põhja suunas ja Võlvide Paljundamine. Yves Tanguy kogus kokku 10800 külastust, millest 3500 artistile kuuluvatel lehtedel ja 7300 üksikpõhtide lehtedel. Nõudlus kasvab: külastused püsid 617% suurena perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Hu peakkuas: Jul 2026, 5100 külastusega. Ostjad sirvivad inglise (40%), prantsuse (20%) ja saksa (9%) keeles. Ostjad sirvivad arvutid (67%), telefonid (27%) ja seadmed (6%) Ostjad eelistavad Neutraalsed toonid (Väripalett): seda on 90% külastustest, võrreldes kunstniku kataloogist 64% osa.
Otsijate kõige enam avatud 10 teost artisti Yves Tanguy teosest
Reaalsete külastuste põhjal tehtud nõudluse reiting viimase doceletkümne kuu jooksul saidikus AllPaintingsStore.com: kõige rohkem vaadati Yves Tanguy 10 maali, kõige külastatumad esimestel kohtadel.
-
1
Lõplikumatu jagatavus, 1942
2100 külastust · 26,6%
-
2
Aeglaselt põhja suunas, 1942
1900 külastust · 24,1%
-
3
Võlvide Paljundamine, 1954
1100 külastust · 13,9%
-
4
The Ribbon of Excess, 1932
500 külastust · 6,3%
-
5
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 külastust · 6,3%
-
6
Storm(Black Landscape), 1926
400 külastust · 5,1%
-
7
Title Unknown, 1926
400 külastust · 5,1%
-
8
The Hostages, 1934
200 külastust · 2,5%
-
9
The Travelling Performers, 1926
200 külastust · 2,5%
-
10
Extinction des lumieres inutiles
200 külastust · 2,5%
Kui palju huvi Yves Tanguy on igal kuul kogunud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata andmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 600 |
| Jul 2026 | 900 | 4200 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sept 2026 | 2300 | 2000 |
Kui tihti vaadatakse Yves Tanguy maale?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid maale Yves Tanguy ostjad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata andmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 9,8% | 31,6% |
| Pehme varjund | 14,6% | 2,5% |
| Kerge luminants | 31,7% | 24,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 29,3% | 39,2% |
| Valgusrikas | 14,6% | 2,5% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 65,8% | 64,6% |
| Kerge värvitoon | 26,8% | 29,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 7,3% | 6,3% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 64,3% | 90,5% |
| Maapõhine | 21,4% | 9,5% |
| Monokroomne | 10,7% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 3,6% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 56,1% | 57,0% |
| Tasakaalustatud | 39,0% | 36,7% |
| Eerem ja ergas | 4,9% | 6,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 19,5% | 2,5% |
| Õrna | 19,5% | 36,7% |
| Tasakaalustatud | 4,9% | 0,0% |
| Erilugus | 19,5% | 11,4% |
| Kõrge kontrast | 36,6% | 49,4% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 24,4% | 13,9% |
| Õrnalt segatud palett | 21,9% | 32,9% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,2% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 24,4% | 48,1% |
| Ühtne palett | 17,1% | 5,1% |
Millised Yves Tanguy maalid on kuukuuselt kõige otsitavad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata andmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Ribbon of Excess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| Võlvide Paljundamine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 |
| Lõplikumatu jagatavus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1300 | 100 | 500 |
| Aeglaselt põhja suunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 |
| Imaginary Numbers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Title Unknown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Still and Always | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid kasutavad ostjad Yves Tanguy sirvimiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata andmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 7200 | 66,7% |
| telefonid | 2900 | 26,9% |
| seadmed | 700 | 6,5% |
Milles keeles Yves Tanguy ostjaid veebib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata andmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 1400 | 40,0% |
| prantsuse | 700 | 20,0% |
| saksa | 300 | 8,6% |
| poola | 300 | 8,6% |
| korea | 200 | 5,7% |
| hispaania | 100 | 2,9% |
| itaalia | 100 | 2,9% |
| portugali | 100 | 2,9% |
| vene | 100 | 2,9% |
| serbia | 100 | 2,9% |
Kuidas on Yves Tanguy päevased külastajad ja mis on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata andmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 300 |
| teisip. 29 Sept | 500 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 200 |
| laup. 3 Okt | 500 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 200 |
| kolmap. 7 Okt | 300 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 400 |
| laup. 10 Okt | 200 |
| pühap. 11 Okt | 300 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 200 |
| kolmap. 14 Okt | 100 |
| neljap. 15 Okt | 200 |
| reede 16 Okt | 500 |
| laup. 17 Okt | 200 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 300 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 200 |
| reede 23 Okt (ennust) | 400 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 300 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 200 |
| reede 30 Okt (ennust) | 400 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 400 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 200 |
| reede 6 Nov (ennust) | 400 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 400 |
Yves Tanguy: korduvad küsimused
Millised Yves Tanguy maalid on kõige otsitud?
- Lõplikumatu jagatavus on eduridas 2100 külastusega (27% Yves Tanguy vaatamistest). Ülemine reiting näitab top 10.
Kuidas Yves Tanguy interest on?
- 10800 külastust ka twelve kuus: 3500 kunstniku lehel ja 7300 üksikate tablodeite lehel.
Millel seadmetel ostjad Yves Tanguy sirivad?
- Ostjad sirvivad arvutid (67%), telefonid (27%) ja seadmed (6%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 67% külastustest.
Mille keelt Yves Tanguy külastajad kasutavad?
- inglise (40%), prantsuse (20%) ja saksa (9%). Kõige populaarsem keel on inglise osalusel 40%.
Millist tüüpi maale Yves Tanguy ostjad eelistavad?
- Neutraalsed toonid (Väripalett): 90% külastustest kogu kataloogi 64% kohta.