Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
646784teosed 53423kunstnikud 5406muuseumid 32keeled

Zhu Wei What Visitors Look At

1966

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Zhu Wei lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Zhu Wei: the visitors' view

Visitors open Great Water, No.4 more than any other painting by Zhu Wei: 300 visits in twelve months, 30% of the total. Järgnevad China Diary, No.52 ja Festival, No.10. Zhu Wei sai kokku 900 külastust: 600 kunstniku lehel ja 300 tablidel. Parim kuu oli Jul 2026: 800 külastust. Mõistlik on öelda, et maitse on selge: Selge värvitoimivus (Värvitoit) saab 80% külastustest, kuid moodustab vaid 42% kataloogist.

Zhu Wei: the 6 paintings visitors look at first

Zhu Wei kõige külastatumad 6 teost AllPaintingsStore.com platvormil viimease doceena kuuna, kõige külastatumad esimestena.

  1. Great Water, No.4 1 Great Water, No.4 300 külastust · 30,0%
  2. China Diary, No.52 2 China Diary, No.52 300 külastust · 30,0%
  3. Festival, No.10 3 Festival, No.10 100 külastust · 10,0%
  4. Ink and Wash Research Lectures series 4 Ink and Wash Research Lectures series 100 külastust · 10,0%
  5. Untitled, No.1 5 Untitled, No.1 100 külastust · 10,0%
  6. Exhibition Scene 6 Exhibition Scene 100 külastust · 10,0%

Kuidas Zhu Wei lehe külastused kuupõhiselt muutuvad?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Ava statistika
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026500300
Aug 202600
Sept 20261000

Kuidas Zhu Wei maalide külastuste arv kuuti veetud muutub?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Zhu Wei maalid pälbid huvi kuukuuslt kuukaudiga?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Ava statistika
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Story of Beijing, No.3000000000000
Festival, No.10000000000000
Sweet Life, No.21000000000000
China Diary, No.54000000000000
Utopia, No.46000000000000
The Square, No.9000000000000
China China000000000000
Curtain, No.8000000000000
Great Water, No.400000000010000
Ink and Wash Research Lectu…000000000000

Which languages do the visitors of Zhu Wei browse in?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Ava statistika
KeelKülastusedJaga
inglise100100,0%

Kui palju külastusi päevas Zhu Wei saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Ava statistika
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt100
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0

Teel Zhu Wei kohta AllPaintingsStore.com platvormil

Milline Zhu Wei maalide kõige enam külastatakse?

Great Water, No.4: 300 vaatlemist, 30% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 6 maali.

Mis on Zhu Wei siia külastavate inimeste arv?

900 külastust kahe عشر kuu jooksul, sellest 600 kunstniku lehel ja 300 tablidel.

What style of painting by Zhu Wei attracts visitors?

Selge värvitoimivus (Värvitoit) maalid: 80% külastustest, 42% kataloogist.