Gustave De Smet — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty Gustave De Smet teoksilla, joita on yhteensä 32.
- Stable – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Girl in Pink – öljylaikkuversio
- Clouds – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Gustave De Smet: Haystacks
- Pally – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- The man with the bottle – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Sunday – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Woman from Spakenburg, Gustave De Smet
- The Theatre Box
- The Mussel Eaters – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Still Life with Herring – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Vondelpark
- Dance Hall – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Girl with a Bouquet – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Harbour View – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Landscape with Black Italian Poplars
- Evening on the Leie – öljylaikkuversio
- The Fertile Ground
- Portrait of Leo van Puyvelde – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Peace – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Landscape in the Evening – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Landscape
- The Green Dome Church in Amsterdam
- Gustave De Smet, teos: Village fair
- Nude with Necklace
- Still Life
- The Artist and his Wife in the Moonlight (Us in Deurle) – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Farm with horse – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Le Cirque
- The Good House – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
- Child's head, Gustave De Smet
- View of a Village – öljylaikkuversio – taiteilija Gustave De Smet
Gustave De Smet
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



