Pieter Borsseler — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty Pieter Borsseler teoksilla, joita on yhteensä 9.
- Samuel Butler, Pieter Borsseler
- Five regents of the Tuchthuis (house of correction) in Middelburg – öljylaikkuversio – taiteilija Pieter Borsseler
- Portrait of Admiral Cornelis Tromp
- Pieter Borsseler, teos: Ambrose Elton of the Hazle (1621-1691)
- Admiral Cornelius Tromp, 1st Bt (1629 - 1691)
- Sir Orlando Bridgeman, 1st Bt (1609-74) – öljylaikkuversio – taiteilija Pieter Borsseler
- Portrait of a Lady, Pieter Borsseler
- Portrait of a Woman, Pieter Borselaer, 1664
- Portrait of Katherine Hoby – öljylaikkuversio
Pieter Borsseler
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



