William Ashford — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty William Ashford teoksilla, joita on yhteensä 26.
- William Ashford, teos: Mount Kennedy, County Wicklow, Ireland
- William Ashford, teos: Landscape with Haymakers and a Distant View of a Georgian House
- The Thunderstorm
- Castle Ward: The Classical Front
- A Group of Flowers – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- View in Mount Merrion Park
- William Ashford: View in Mount Merrion Park (1804)
- Landscape with a Castle
- An Idyllic Landscape – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- The River in the Demesne at Charleville – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- A View of Castle Ward from the Doric Temple – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- View in Mount Merrion Park, William Ashford
- View of Kilarney
- A View of Killarney with the Passage to the Upper Lake – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- William Ashford, teos: View in Mount Merrion Park
- An Evening Landscape with Mercury and Argus
- A Morning Landscape with a Triumphal Arch, William Ashford
- Landscape with Carriage and Horses, William Ashford
- Dublin from Phoenix Park – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- View in Mount Merrion Park
- Opening of the Ringsend Docks, Dublin, 23 April 1796, with Lord Camden Conferring Knighthood on Mr John Macartney – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- A View of Dublin from Chapelizod – öljylaikkuversio
- View in Mount Merrion Park – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- A View of Dublin from Clontarf – öljylaikkuversio – taiteilija William Ashford
- Dublin Harbour from Howth
- The Royal Charter School, Clontarf, County Dublin
William Ashford
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



