Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adam Pynacker sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Adam Pynacker: merkitykselliset luvut
Landscape with an Arched Gateway on Adam Pynacker -taiteilijan katsotuin maalaus: 400 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 27% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Mountainous Landscape with Figures by a Bridge ja Landscape with Cattle. Yhteensä 1 900 vierailua: 600 taiteilijan sivulla ja 1 300 maalauksissa. Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 700 käyntiä). Kirkas tasapaino (Valoisuus) on suosituin tyyli: 60% vierailuista, 14% luettelosta.
Katsotuimmat 8 Adam Pynacker -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Adam Pynacker -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Landscape with an Arched Gateway
400 käyntiä · 26,7%
-
2
Mountainous Landscape with Figures by a Bridge
300 käyntiä · 20,0%
-
3
Landscape with Cattle
200 käyntiä · 13,3%
-
4
Landscape with Animals
200 käyntiä · 13,3%
-
5
Barges on a River, 1655
100 käyntiä · 6,7%
-
6
River Scene with Loaded Barges, 1655
100 käyntiä · 6,7%
-
7
View of a Harbour in Schiedam, 1650
100 käyntiä · 6,7%
-
8
Harbour Scene with Fishing Boats
100 käyntiä · 6,7%
Mikä on Adam Pynacker-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka monta kävijää Adam Pynacker -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Adam Pynacker maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 25,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 17,9% | 13,3% |
| Pehmeä valoisuus | 42,9% | 26,7% |
| Kirkas tasapaino | 14,3% | 60,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 42,9% | 26,7% |
| Hienovaraiset värit | 42,9% | 40,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,7% | 26,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,6% | 6,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 46,4% | 26,7% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 66,7% |
| Voimakas | 3,6% | 6,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 10,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 3,6% | 0,0% |
| Voimakas | 14,3% | 26,7% |
| Lausunto | 71,4% | 73,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,7% | 26,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,7% | 13,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,9% | 26,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 25,0% | 33,3% |
Miten Adam Pynacker -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boatmen Moored on the Shore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barges on a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with Trave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Goatherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Loaded Bar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of a Harbour in Schied… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Huntsmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with Cowherd and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Adam Pynacker -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Adam Pynacker -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Adam Pynacker-kyselyt
Mikä on Adam Pynackerin katsotuin maalaus?
- Landscape with an Arched Gateway, jolla on 400 vierailua tai 27% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 8.
Kuinka monta käyntiä Adam Pynacker saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 900 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 1 300 maalauksissa).
Onko jokin Adam Pynacker tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 60% vierailuista suhteessa 14% luettelosta.