Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 514teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Adriaen Brouwer Mitä ostajat katsovat

1605 – 1638

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen Brouwer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Adriaen Brouwer: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Feeling -teoksen useammin kuin mikään muu Adriaen Brouwer -taiteilijan maalaus: 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 11% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat The Smokers ja In the Tavern. Adriaen Brouwer sai yhteensä 5 200 käyntiä: 1 000 taiteilijasivulla ja 4 200 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Syy 2026 aikana käyntimäärät olivat 83% suuremmat kuin Elo 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 3 500 vierailua. Vierailut laitteittain: tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%). Mieltymys on selvä: Dramaattinen (Tunnelma) saa 55% käynneistä, mutta se on vain 37% luettelosta.

Adriaen Brouwer: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

Adriaen Brouwer -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 käyntiä · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 käyntiä · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 käyntiä · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 käyntiä · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 käyntiä · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 käyntiä · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 käyntiä · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 käyntiä · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 käyntiä · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 käyntiä · 2,1%

Miten Adriaen Brouwer -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20268002 700
Elo 20260600
Syy 2026200900

Miten Adriaen Brouwer -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Adriaen Brouwer -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Mikä on Adriaen Brouwer -yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Avaa tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 70090,4%
puhelimet5009,6%

Millä kielillä Adriaen Brouwer -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
tšekki20066,7%
saksa10033,3%

Kuinka monta käyntiä Adriaen Brouwer saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy100
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy100
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok100
ke 14 Lok200
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)200
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)100
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)200
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)300
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)200
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)100
ke 4 Mar (ennuste)300

Tietoa taiteilijasta Adriaen Brouwer palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Adriaen Brouwer -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Feeling: 500 katselukertaa, 11% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Adriaen Brouwer -yleisön koko?

5 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 000 taiteilijan sivulla ja 4 200 maalauksissa.

Mitä laitteita Adriaen Brouwer -taiteilijan vierailijat käyttävät?

Käyntejä on jaettu tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 90%.

Minkä tyyliset Adriaen Brouwer -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Dramaattinen (Tunnelma) -maalaukset: 55% vierailuista, 37% luettelosta.