Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen De Vries sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Adriaen De Vries: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Lazarus -teoksen useammin kuin mikään muu Adriaen De Vries -taiteilijan maalaus: 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 42% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Mercury and Psyche ja Cain killing Abel. Adriaen De Vries sai yhteensä 1 400 käyntiä: 600 taiteilijasivulla ja 800 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 300 vierailua. Mieltymys on selvä: Salaperäinen (Tunteen sävy) saa 78% käynneistä, mutta se on vain 40% luettelosta.
Adriaen De Vries: 7 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Adriaen De Vries -taiteilijan 7 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
Miten Adriaen De Vries -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 800 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Adriaen De Vries -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Adriaen De Vries -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 40,0% | 66,7% |
| Levollinen | 20,0% | 22,2% |
| Klassinen | 20,0% | 11,1% |
| Elegantti | 20,0% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Salaperäinen | 40,0% | 77,8% |
| Lohduttava ja turvallinen | 20,0% | 11,1% |
| Dramaattinen | 20,0% | 11,1% |
| Romanttinen | 20,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 14,3% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 14,3% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 28,6% | 41,7% |
| Kirkas tasapaino | 42,9% | 41,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 71,4% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 21,4% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 7,1% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 57,1% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 42,9% | 75,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 7,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 42,9% | 66,7% |
| Lausunto | 50,0% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,1% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 28,6% | 58,3% |
Mitkä Adriaen De Vries -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercury and Psyche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus Discovering Ariadne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vir Dolorum (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cain killing Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lazarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Psyche with Pandora's Box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lazarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Hercules Fountain (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Victory of Rudolph II over… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Adriaen De Vries -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Adriaen De Vries saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Adriaen De Vries palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Adriaen De Vries -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Lazarus: 500 katselukertaa, 42% katseluista. 7 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Adriaen De Vries -yleisön koko?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 800 maalauksissa.
Minkä tyyliset Adriaen De Vries -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Salaperäinen (Tunteen sävy) -maalaukset: 78% vierailuista, 40% luettelosta.