Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Albert Richards sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Albert Richards: merkitykselliset luvut
Building a Hutted Camp in Essex on Albert Richards -taiteilijan katsotuin maalaus: 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 12% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat The Drop ja View of Le Havre. Yhteensä 1 100 vierailua: 500 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa. Lasku 50% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (800 käyntiä). Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) on suosituin tyyli: 50% vierailuista, 17% luettelosta.
Katsotuimmat 8 Albert Richards -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Albert Richards -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Building a Hutted Camp in Essex, 1942
100 käyntiä · 12,5%
-
2
The Drop, 1944
100 käyntiä · 12,5%
-
3
View of Le Havre, 1944
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Holland The Flooded Maas, 1944
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Airborne Royal Army Service Corps Supply Dropping, 1944
100 käyntiä · 12,5%
-
6
Loading Containers on a Dakota Aircraft, 1944
100 käyntiä · 12,5%
-
7
The Advance, France Burnt Out German Petrol Tankers, 1944
100 käyntiä · 12,5%
-
8
Inglesham Church and Rectory
100 käyntiä · 12,5%
Mikä on Albert Richards-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 0 |
Kuinka monta kävijää Albert Richards -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Albert Richards maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,7% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 43,3% | 37,5% |
| Pehmeä valoisuus | 36,7% | 37,5% |
| Kirkas tasapaino | 13,3% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 26,7% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 20,0% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 23,3% | 12,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,0% | 25,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 45,5% | 60,0% |
| Tumma | 40,9% | 40,0% |
| Neutraalit sävyt | 13,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 26,7% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 43,3% | 25,0% |
| Voimakas | 30,0% | 25,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 3,3% | 12,5% |
| Pehmeä | 20,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 37,5% |
| Voimakas | 30,0% | 25,0% |
| Lausunto | 26,7% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 26,7% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 3,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,7% | 50,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 43,3% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 12,5% |
Miten Albert Richards -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sappers Erecting Pickets in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escape from the Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Process of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Legends Self Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seacombe Ferry in Wartime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Searchlight Battery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Jump near Tatton… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Industrial Battle Tanks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building a Hutted Camp in E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Take off and Landing Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Albert Richards -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Albert Richards -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Albert Richards-kyselyt
Mikä on Albert Richardsin katsotuin maalaus?
- Building a Hutted Camp in Essex, jolla on 100 vierailua tai 12% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 8.
Kuinka monta käyntiä Albert Richards saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (500 taiteilijan sivulla, 600 maalauksissa).
Onko jokin Albert Richards tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 50% vierailuista suhteessa 17% luettelosta.