Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Andrea Belvedere sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Andrea Belvedere: merkitykselliset luvut
Cabinet on Andrea Belvedere -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 38% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Wardrobe and clock ja Desks (2). Yhteensä 1 200 vierailua: 600 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa. Nousua 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (900 käyntiä). Neutraalit sävyt (Väripaletti) on suosituin tyyli: 50% vierailuista, 20% luettelosta.
Katsotuimmat 5 Andrea Belvedere -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Andrea Belvedere -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
Mikä on Andrea Belvedere-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
500
400
Elo 2026
0
100
Syy 2026
100
100
Kuinka monta kävijää Andrea Belvedere -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Andrea Belvedere maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Rauhallinen
33,3%
28,6%
Pohtiva
16,7%
42,9%
Vaikuttava
33,3%
14,3%
Romanttinen
16,7%
14,3%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
0,0%
0,0%
Pehmeä varjo
54,5%
25,0%
Pehmeä valoisuus
27,3%
50,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
18,2%
25,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
45,5%
12,5%
Hienovaraiset värit
27,3%
50,0%
Tasapainoisen pehmeä
27,3%
37,5%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
70,0%
37,5%
Neutraalit sävyt
20,0%
50,0%
Pastellisävyt
10,0%
12,5%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
54,5%
25,0%
Tasapainoinen
45,5%
75,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
0,0%
0,0%
Pehmeä
9,1%
12,5%
Tasapainoinen
9,1%
0,0%
Voimakas
18,2%
0,0%
Lausunto
63,6%
87,5%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
9,1%
37,5%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
36,4%
37,5%
Yhtenäinen väripaletti
54,5%
25,0%
Miten Andrea Belvedere -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Cabinet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Wardrobe and clock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Clock face
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Writing Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Decorative panel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kneehole Desk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pedestal clock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pair of Octagonal Pedestals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Desks (2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Barometer Clock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mikä on Andrea Belvedere -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
Kieli
Käynnit
Jaa
ranska
100
100,0%
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Andrea Belvedere -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
Päivä
Käynnit
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
100
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok (ennuste)
0
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
Andrea Belvedere-kyselyt
Mikä on Andrea Belvederein katsotuin maalaus?
Cabinet, jolla on 300 vierailua tai 38% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 5.
Kuinka monta käyntiä Andrea Belvedere saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
1 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 600 maalauksissa).
Onko jokin Andrea Belvedere tyyli, jota vierailijat suosivat?
Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 50% vierailuista suhteessa 20% luettelosta.