Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 759teokset 53 420taiteilijat 5 406museot 32kielet

Anton Raphael Mengs Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1728 – 1779

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anton Raphael Mengs sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Anton Raphael Mengs: merkitykselliset luvut

Akatemian koulu on Anton Raphael Mengs -taiteilijan katsotuin maalaus: 3 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 30% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Parnassus (study) ja Johann Joachim Winckelmann (1717–1768). Yhteensä 8 900 vierailua: 1 100 taiteilijan sivulla ja 7 800 maalauksissa. Nousua 25% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (6 900 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (2%) Pohtiva (Tunteen sävy) on suosituin tyyli: 63% vierailuista, 13% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Anton Raphael Mengs -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Anton Raphael Mengs -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Akatemian koulu 1 Akatemian koulu, 1509 3 200 käyntiä · 29,9%
  2. Parnassus (study) 2 Parnassus (study), 1760 900 käyntiä · 8,4%
  3. Johann Joachim Winckelmann (1717–1768) 3 Johann Joachim Winckelmann (1717–1768), 1777 600 käyntiä · 5,6%
  4. The Holy Family 4 The Holy Family, 1760 600 käyntiä · 5,6%
  5. Maria Luisa of Parma 5 Maria Luisa of Parma, 1765 500 käyntiä · 4,7%
  6. The Penitent Magdalene 6 The Penitent Magdalene, 1752 400 käyntiä · 3,7%
  7. Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II) 7 Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II), 1770 300 käyntiä · 2,8%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1774 300 käyntiä · 2,8%
  9. Charles IV as Prince 9 Charles IV as Prince, 1765 300 käyntiä · 2,8%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1744 300 käyntiä · 2,8%

Mikä on Anton Raphael Mengs-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100100
Hei 20269006 000
Elo 2026100700
Syy 202601 000

Kuinka monta kävijää Anton Raphael Mengs -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Anton Raphael Mengs -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Johann Joachim Winckelmann…000000000400100100
Perseus and Andromeda000000000100100100
Parnassus (study)00000000000100
Maria Luisa of Parma00000000050000
Self Portrait000000000000
The Holy Family00000000000300
The Penitent Magdalene00000000040000
Archduke Ferdinand and Arch…000000000000
Infante Francisco Javier of…000000000000
Charles IV as Prince0000000002000100

Puhelimet tai tietokoneet: missä Anton Raphael Mengs on selannut?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet7 80087,6%
puhelimet90010,1%
tabletit2002,2%

Mikä on Anton Raphael Mengs -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
liettua10050,0%
turkki10050,0%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Anton Raphael Mengs -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok100
ke 7 Lok200
to 8 Lok300
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok100
ke 14 Lok200
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok300
ma 19 Lok200
ti 20 Lok300
ke 21 Lok200
to 22 Lok0
pe 23 Lok100
la 24 Lok0
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)300
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)100
la 31 Lok (ennuste)100
su 1 Mar (ennuste)200
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)300
ke 4 Mar (ennuste)400
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)100
la 7 Mar (ennuste)100
su 8 Mar (ennuste)200
ma 9 Mar (ennuste)100
ti 10 Mar (ennuste)400
ke 11 Mar (ennuste)400
to 12 Mar (ennuste)200
pe 13 Mar (ennuste)100
la 14 Mar (ennuste)100

Anton Raphael Mengs-kyselyt

Mikä on Anton Raphael Mengsin katsotuin maalaus?

Akatemian koulu, jolla on 3 200 vierailua tai 30% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Anton Raphael Mengs saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

8 900 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 100 taiteilijan sivulla, 7 800 maalauksissa).

Selaavatko Anton Raphael Mengs -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 88%.

Onko jokin Anton Raphael Mengs tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Pohtiva (Tunteen sävy): 63% vierailuista suhteessa 13% luettelosta.