Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anton Refregier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Anton Refregier: kävijöiden näkemä
Vieraat avaavat teoksen History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California useammin kuin mikään muu Anton Refregier -taiteilijan maalaus: 600 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 46% kaikista käynneistä. Seuraavina ovat Untitled (AQRPGT) ja Untitled (AQRPGM). Anton Refregier sai yhteensä 1 000 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 800 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 900 vierailua. Mieltymys on selvä: Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) saa 85% käynneistä, mutta se on vain 39% luettelosta.
Anton Refregier: 6 teosta, jotka vierailijat katsovat ensin
Anton Refregier -taiteilijan 6 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California, 2012
600 käyntiä · 46,2%
-
2
Untitled (AQRPGT), 2012
200 käyntiä · 15,4%
-
3
Untitled (AQRPGM), 2012
200 käyntiä · 15,4%
-
4
for I say at the core of democracy, finally, is the religious element. All the religions, old and new, are there. Walt Whitman, Democratic Vistas, 1871. From the series Great Ideas of Western Man, 1957
100 käyntiä · 7,7%
-
5
Untitled (AQRPGV), 2012
100 käyntiä · 7,7%
-
6
Untitled (AQRPGZ), 2012
100 käyntiä · 7,7%
Miten Anton Refregier -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Miten Anton Refregier -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitkä Anton Refregier -taiteilijan maalaukset vastaavat kävijöiden valintoja?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 11,1% | 15,4% |
| Pehmeä valoisuus | 72,2% | 69,2% |
| Kirkas tasapaino | 11,1% | 7,7% |
| Valoisa | 5,6% | 7,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 5,6% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,2% | 15,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 44,4% | 76,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 27,8% | 7,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 50,0% | 30,8% |
| Tumma | 25,0% | 53,8% |
| Neutraalit sävyt | 25,0% | 15,4% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 5,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 44,4% | 30,8% |
| Voimakas | 50,0% | 69,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,6% | 0,0% |
| Pehmeä | 44,4% | 15,4% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 30,8% |
| Voimakas | 16,7% | 46,2% |
| Lausunto | 22,2% | 7,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,7% | 7,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,1% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,9% | 84,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 33,3% | 7,7% |
Mitkä Anton Refregier -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Color Study, Exhibiti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (detail of figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| for I say at the core of de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGD) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGR) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGX) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Anton Refregier -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Anton Refregier saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 200 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Anton Refregier palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Anton Refregier -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California: 600 katselukertaa, 46% katseluista. 6 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Anton Refregier -yleisön koko?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 800 maalauksissa.
Minkä tyyliset Anton Refregier -taiteilijan maalaukset houkuttelevat kävijöitä?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) -maalaukset: 85% vierailuista, 39% luettelosta.