Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Arthur John Elsley sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Arthur John Elsley: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Arthur John Elsley -taiteilijan maalaus on Elsey: 400 katselukertaa, mikä on 15% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Good night ja A Helping Hand. Arthur John Elsley keräsi yhteensä 3 100 käyntiä, joista 700 taiteilijan sivulla ja 2 400 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 400% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 2 500 vierailua. Ostajat selaavat tietokoneet (77%), puhelimet (19%) ja tabletit (3%). Ostajat suosivat Tumma (Väripaletti): 43% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 18%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Arthur John Elsley
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Arthur John Elsley -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Elsey
400 käyntiä · 15,4%
-
2
Good night
300 käyntiä · 11,5%
-
3
A Helping Hand
200 käyntiä · 7,7%
-
4
Mother's Darling
200 käyntiä · 7,7%
-
5
As Good As Ever
200 käyntiä · 7,7%
-
6
Elsey arthur john the blue ribbon
100 käyntiä · 3,8%
-
7
Children With A St Bernard
100 käyntiä · 3,8%
-
8
Love At First Sight
100 käyntiä · 3,8%
-
9
Snapdragon
100 käyntiä · 3,8%
-
10
Head study of a young girl
100 käyntiä · 3,8%
Kuinka paljon kiinnostusta Arthur John Elsley saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 1 900 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 400 |
Kuinka usein Arthur John Elsley -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Arthur John Elsley -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 23,4% | 34,6% |
| Pehmeä varjo | 36,2% | 15,4% |
| Pehmeä valoisuus | 36,2% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 4,3% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 10,6% | 7,7% |
| Hienovaraiset värit | 36,2% | 23,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,0% | 30,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 19,1% | 38,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 73,7% | 52,4% |
| Tumma | 18,4% | 42,9% |
| Neutraalit sävyt | 7,9% | 4,8% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 12,8% | 15,4% |
| Tasapainoinen | 70,2% | 57,7% |
| Voimakas | 17,0% | 26,9% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,1% | 3,9% |
| Pehmeä | 12,8% | 19,2% |
| Tasapainoinen | 8,5% | 3,9% |
| Voimakas | 19,1% | 19,2% |
| Lausunto | 57,5% | 53,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,4% | 7,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,8% | 7,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,4% | 3,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 70,2% | 76,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,3% | 3,9% |
Mitkä Arthur John Elsley -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Good night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Hide And Seek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother's Darling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Elsey arthur john the blue… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The New Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Helping Hand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Snapdragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children With A St Bernard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castles in the Air | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruff Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Arthur John Elsley?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 400 | 77,4% |
| puhelimet | 600 | 19,4% |
| tabletit | 100 | 3,2% |
Millä kielillä Arthur John Elsley -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ruotsi | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Arthur John Elsley -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 100 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 200 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Arthur John Elsley: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Arthur John Elsley -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Elsey on suosituin 400 vierailulla (15% Arthur John Elsley -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Arthur John Elsley herättää?
- 3 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 2 400 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Arthur John Elsley?
- Ostajat selaavat tietokoneet (77%), puhelimet (19%) ja tabletit (3%); tietokoneet muodostaa 77% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Arthur John Elsley -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Tumma (Väripaletti): 43% käynneistä 18% luettelosta.