Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Auguste Raffet sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Auguste Raffet: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Waterloo, The Retreat of the Holy Battallion, June 18, 1815 -teoksen useammin kuin mikään muu Auguste Raffet -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 40% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Le Marechal Ney A La Redoute De Kowno. ja Dragon empress. Auguste Raffet sai yhteensä 700 käyntiä: 300 taiteilijasivulla ja 400 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 500 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 80% käynneistä, mutta se on vain 29% luettelosta.
Auguste Raffet: 3 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Auguste Raffet -taiteilijan 3 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
Miten Auguste Raffet -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 200 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Miten Auguste Raffet -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Auguste Raffet -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 66,7% | 100,0% |
| Klassinen | 16,7% | 0,0% |
| Nostalginen | 16,7% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,5% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 9,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 28,6% | 80,0% |
| Kirkas tasapaino | 33,3% | 20,0% |
| Valoisa | 19,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 57,1% | 80,0% |
| Hienovaraiset värit | 23,8% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,3% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,8% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 47,6% | 80,0% |
| Tasapainoinen | 47,6% | 20,0% |
| Voimakas | 4,8% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 28,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 19,1% | 40,0% |
| Lausunto | 52,4% | 60,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,5% | 40,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 19,1% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 66,7% | 60,0% |
Mitkä Auguste Raffet -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bivouac Place du Panthéon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterloo, The Retreat of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Soldier of the First Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier of the First Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Marechal Ney A La Redout… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Episode of the Retreat from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Horses of Prince Anatol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duke of Chartres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grognards Par Raffet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mitropolia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Auguste Raffet -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Auguste Raffet saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Auguste Raffet palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Auguste Raffet -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Waterloo, The Retreat of the Holy Battallion, June 18, 1815: 200 katselukertaa, 40% katseluista. 3 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Auguste Raffet -yleisön koko?
- 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 400 maalauksissa.
Minkä tyyliset Auguste Raffet -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -maalaukset: 80% vierailuista, 29% luettelosta.