Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Aurelio Arteta sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Aurelio Arteta: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Aurelio Arteta -taiteilijan maalaus on Layadores vascos: 400 katselukertaa, mikä on 9% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Diálogo en el campo de sport ja Pescadores de Bermeo. Aurelio Arteta keräsi yhteensä 5 600 käyntiä, joista 1 200 taiteilijan sivulla ja 4 400 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 50% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 4 600 vierailua. Ostajat selaavat tietokoneet (79%) ja puhelimet (21%). Ostajat suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 64% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 52%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Aurelio Arteta
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Aurelio Arteta -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Layadores vascos
400 käyntiä · 9,1%
-
2
Diálogo en el campo de sport
300 käyntiä · 6,8%
-
3
Pescadores de Bermeo
300 käyntiä · 6,8%
-
4
Remero
200 käyntiä · 4,5%
-
5
Camino de la fiesta
200 käyntiä · 4,5%
-
6
Bañistas 3
200 käyntiä · 4,5%
-
7
untitled
200 käyntiä · 4,5%
-
8
Basque pilgrimage
100 käyntiä · 2,3%
-
9
Plaza de Cuatro Caminos
100 käyntiä · 2,3%
-
10
Exodo
100 käyntiä · 2,3%
Kuinka paljon kiinnostusta Aurelio Arteta saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 800 | 3 800 |
| Elo 2026 | 200 | 200 |
| Syy 2026 | 200 | 400 |
Kuinka usein Aurelio Arteta -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Aurelio Arteta -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,0% | 4,5% |
| Pehmeä varjo | 18,0% | 29,5% |
| Pehmeä valoisuus | 44,0% | 36,4% |
| Kirkas tasapaino | 20,0% | 22,7% |
| Valoisa | 10,0% | 6,8% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 14,0% | 6,8% |
| Hienovaraiset värit | 6,0% | 4,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,0% | 43,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 46,0% | 43,2% |
| Voimakas väri | 2,0% | 2,3% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 37,8% | 46,3% |
| Maanläheinen | 28,9% | 26,8% |
| Neutraalit sävyt | 22,2% | 14,6% |
| Pastellisävyt | 8,9% | 12,2% |
| Metallinhohto | 2,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 14,0% | 6,8% |
| Tasapainoinen | 32,0% | 31,8% |
| Voimakas | 54,0% | 61,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 6,8% |
| Pehmeä | 18,0% | 11,4% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 6,8% |
| Voimakas | 34,0% | 45,5% |
| Lausunto | 34,0% | 29,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,0% | 11,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 6,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 9,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,0% | 63,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 22,0% | 9,1% |
Mitkä Aurelio Arteta -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basque pilgrimage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Diálogo en el campo de sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| De regreso de misa en el Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Pilgrimage in Berango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exodo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pescadera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pórtico de una iglesia de V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plaza de Cuatro Caminos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| En Voces de Gesta 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Los descargadores | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Aurelio Arteta?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 400 | 78,6% |
| puhelimet | 1 200 | 21,4% |
Millä kielillä Aurelio Arteta -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| ranska | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Aurelio Arteta -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 200 |
| to 5 Mar (ennuste) | 200 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 200 |
Aurelio Arteta: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Aurelio Arteta -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Layadores vascos on suosituin 400 vierailulla (9% Aurelio Arteta -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Aurelio Arteta herättää?
- 5 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 200 taiteilijan sivulla ja 4 400 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Aurelio Arteta?
- Ostajat selaavat tietokoneet (79%) ja puhelimet (21%); tietokoneet muodostaa 79% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Aurelio Arteta -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 64% käynneistä 52% luettelosta.