Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Bartolomeo Bezzi sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Bartolomeo Bezzi: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Italiano Venezia che dorme -teoksen useammin kuin mikään muu Bartolomeo Bezzi -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 20% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Italiano Spiaggia del Lido ja Italiano Marina. Bartolomeo Bezzi sai yhteensä 1 000 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 800 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Lok 2026 aikana käyntimäärät olivat 200% suuremmat kuin Syy 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 600 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeä (Kontrasti) saa 60% käynneistä, mutta se on vain 47% luettelosta.
Bartolomeo Bezzi: 9 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Bartolomeo Bezzi -taiteilijan 9 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Italiano Venezia che dorme, 1898
200 käyntiä · 20,0%
-
2
Italiano Spiaggia del Lido, 1891
100 käyntiä · 10,0%
-
3
Italiano Marina, 1900
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Italiano Bosco ceduo (Bosco di betulle), 1886
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Italiano Ruscello, 1885
100 käyntiä · 10,0%
-
6
Italiano La Portela, 1879
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Italiano Baite in Val di Non, 1886
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Italiano Sulle rive dell'Adige, 1885
100 käyntiä · 10,0%
-
9
Italiano Ponte su torrente di alta montagna), 1923
100 käyntiä · 10,0%
Miten Bartolomeo Bezzi -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 100 | 200 |
Miten Bartolomeo Bezzi -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Bartolomeo Bezzi -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 35,3% | 40,0% |
| Pehmeä varjo | 23,5% | 30,0% |
| Pehmeä valoisuus | 29,4% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 11,8% | 10,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 23,5% | 20,0% |
| Hienovaraiset värit | 58,8% | 60,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,8% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 5,9% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 64,3% | 71,4% |
| Monokromaattinen | 14,3% | 14,3% |
| Neutraalit sävyt | 14,3% | 14,3% |
| Tumma | 7,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 41,2% | 40,0% |
| Tasapainoinen | 52,9% | 60,0% |
| Voimakas | 5,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 29,4% | 10,0% |
| Pehmeä | 47,1% | 60,0% |
| Tasapainoinen | 5,9% | 10,0% |
| Voimakas | 5,9% | 10,0% |
| Lausunto | 11,8% | 10,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 5,9% | 10,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 35,3% | 30,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 58,8% | 60,0% |
Mitkä Bartolomeo Bezzi -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italiano Arco di Settimio S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Sulle rive dell'Ad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano La Portela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Ruscello | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Baite in Val di Non | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Bosco ceduo (Bosco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Spiaggia del Lido | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eve of the Church Consecrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Venezia che dorme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Italiano Ritratto femminile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Bartolomeo Bezzi -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Bartolomeo Bezzi saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Bartolomeo Bezzi palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Bartolomeo Bezzi -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Italiano Venezia che dorme: 200 katselukertaa, 20% katseluista. 9 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Bartolomeo Bezzi -yleisön koko?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 800 maalauksissa.
Minkä tyyliset Bartolomeo Bezzi -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Pehmeä (Kontrasti) -maalaukset: 60% vierailuista, 47% luettelosta.