Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Bernard Cathelin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Bernard Cathelin: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Untitled (682) -teoksen useammin kuin mikään muu Bernard Cathelin -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 13% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Untitled (235) ja Untitled (148). Bernard Cathelin sai yhteensä 2 300 käyntiä: 300 taiteilijasivulla ja 2 000 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 900 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia) saa 30% käynneistä, mutta se on vain 8% luettelosta.
Bernard Cathelin: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Bernard Cathelin -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Untitled (682)
300 käyntiä · 13,0%
-
2
Untitled (235)
200 käyntiä · 8,7%
-
3
Untitled (148)
200 käyntiä · 8,7%
-
4
Untitled (171)
200 käyntiä · 8,7%
-
5
Untitled (892)
100 käyntiä · 4,3%
-
6
Untitled (884)
100 käyntiä · 4,3%
-
7
Untitled (641)
100 käyntiä · 4,3%
-
8
Untitled (902)
100 käyntiä · 4,3%
-
9
Untitled (931)
100 käyntiä · 4,3%
-
10
Untitled (861)
100 käyntiä · 4,3%
Miten Bernard Cathelin -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 300 | 1 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Bernard Cathelin -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Bernard Cathelin -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 8,7% |
| Pehmeä varjo | 16,0% | 21,7% |
| Pehmeä valoisuus | 46,0% | 39,1% |
| Kirkas tasapaino | 22,0% | 26,1% |
| Valoisa | 12,0% | 4,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,0% | 4,3% |
| Hienovaraiset värit | 18,0% | 8,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,0% | 34,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,0% | 43,5% |
| Voimakas väri | 18,0% | 8,7% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 39,5% | 52,6% |
| Neutraalit sävyt | 41,9% | 26,3% |
| Maanläheinen | 11,6% | 15,8% |
| Metallinhohto | 0,0% | 5,3% |
| Pastellisävyt | 2,3% | 0,0% |
| Auringonlasku | 2,3% | 0,0% |
| Voimakas ja eloisa | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,0% | 8,7% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 34,8% |
| Voimakas | 50,0% | 56,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,0% | 4,3% |
| Pehmeä | 10,0% | 8,7% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 4,3% |
| Voimakas | 16,0% | 30,4% |
| Lausunto | 52,0% | 52,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,0% | 4,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 30,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,0% | 47,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,0% | 17,4% |
Mitkä Bernard Cathelin -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (101) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (469) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (714) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (892) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (235) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (210) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (925) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (259) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (572) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Bernard Cathelin -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Bernard Cathelin saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 100 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Bernard Cathelin palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Bernard Cathelin -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Untitled (682): 300 katselukertaa, 13% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Bernard Cathelin -yleisön koko?
- 2 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 2 000 maalauksissa.
Minkä tyyliset Bernard Cathelin -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia) -maalaukset: 30% vierailuista, 8% luettelosta.