Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Cecilio Pla sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Cecilio Pla: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Cecilio Pla -taiteilijan maalaus on Paisaje: 400 katselukertaa, mikä on 21% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Escondidas ja Jugando. Cecilio Pla keräsi yhteensä 2 000 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 1 500 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 300 vierailua. Ostajat suosivat Neutraalit sävyt (Väripaletti): 58% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 28%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Cecilio Pla
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Cecilio Pla -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Paisaje
400 käyntiä · 21,1%
-
2
Escondidas
200 käyntiä · 10,5%
-
3
Jugando
200 käyntiä · 10,5%
-
4
Retrato de su hija
100 käyntiä · 5,3%
-
5
Retrato de Casimiro Sainz
100 käyntiä · 5,3%
-
6
Escena en la playa
100 käyntiä · 5,3%
-
7
Dama
100 käyntiä · 5,3%
-
8
Retrato de su Mujer
100 käyntiä · 5,3%
-
9
En la Estacion
100 käyntiä · 5,3%
-
10
Mujer con mantilla
100 käyntiä · 5,3%
Kuinka paljon kiinnostusta Cecilio Pla saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 200 |
| Elo 2026 | 200 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 200 | 100 |
Kuinka usein Cecilio Pla -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Cecilio Pla -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 22,0% | 10,5% |
| Pehmeä varjo | 32,0% | 36,8% |
| Pehmeä valoisuus | 28,0% | 36,8% |
| Kirkas tasapaino | 18,0% | 15,8% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,0% | 15,8% |
| Hienovaraiset värit | 34,0% | 47,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,0% | 21,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 18,0% | 15,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 50,0% | 16,7% |
| Neutraalit sävyt | 27,8% | 58,3% |
| Tumma | 22,2% | 25,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 28,0% | 21,1% |
| Tasapainoinen | 56,0% | 63,2% |
| Voimakas | 16,0% | 15,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 5,3% |
| Pehmeä | 26,0% | 5,3% |
| Tasapainoinen | 8,0% | 5,3% |
| Voimakas | 12,0% | 10,5% |
| Lausunto | 52,0% | 73,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 36,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 10,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 10,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 31,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 8,0% | 10,5% |
Mitkä Cecilio Pla -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burial of Santa Leocadia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Verbena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing on the Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Una gaviota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujeres a los toros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escena en la playa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En la Estacion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura en paleta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Cecilio Pla -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tanska | 100 | 50,0% |
| englanti | 100 | 50,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Cecilio Pla -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 400 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Cecilio Pla: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Cecilio Pla -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Paisaje on suosituin 400 vierailulla (21% Cecilio Pla -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Cecilio Pla herättää?
- 2 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 500 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Cecilio Pla -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti): 58% käynneistä 28% luettelosta.